НачалоБългарияСаша Илич няма да разчита на двама титуляри срещу Хебър

Саша Илич няма да разчита на двама титуляри срещу Хебър

Двама от полузащитниците на ЦСКА – Марселино Кареасо и Джонатан Линдсет, няма да бъдат на разположение на треньора Саша Илич за следващия мач на тима. Армейците гостуват на предпоследния Хебър в четвъртък от 18:00 часа в предпоследен двубой от редовния сезон на Първа лига, пише „Тема Спорт“.

Кареасо и Линдсет получиха срещу Лудогорец петите си жълти картони от началото на кампанията и ще бъдат наказани за визитата в Пазарджик. Георги Кабаков показа цели 14 официални предупреждения на „Армията“ в неделя, като цяло чудо е, че нито един футболист не бе изгонен.

Близо до картон бе и Саша Илич, влязъл в спор със съдиите, но за негова радост му се размина. При две официални предупреждения до края на сезона сърбинът ще бъде наказан за три мача.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам