НачалоБългарияС опасност за живота е 32-годишната жена, пострадала при катастрофата с две...

С опасност за живота е 32-годишната жена, пострадала при катастрофата с две жертви край Бургас

ИЗТОЧНИКБНТ

Двама мъже загинаха, а млада жена се бори за живота си след тежката катастрофа, която стана в късния следобед вчера на пътя между бургаския квартал „Крайморие“ и село Маринка.

Сигналът за инцидента е подаден около 17:16 часа, съобщиха от ОДМВР-Бургас.

По първоначални данни лек автомобил „БМВ 318“ с бургаска регистрация, управляван от 41-годишен мъж от село Маринка, е навлязъл неочаквано в лентата за насрещно движение. Там автомобилът се е ударил челно в правомерно движещ се „Фолксваген Туарег“, зад чийто волан е била 32-годишна жена от Бургас.

Ударът е бил изключително силен, като при сблъсъка на място са загинали водачът на БМВ-то и неговият 52-годишен спътник, също жител на село Маринка.

Шофьорката на другия автомобил е транспортирана по спешност в болница „Сърце и мозък“. Тя е настанена в отделението по реанимация с множество тежки наранявания, сред които спукан далак и фрактура на десния крак.

Лекарите съобщават, че състоянието ѝ е критично и има пряка опасност за живота ѝ. По случая е образувано досъдебно производство, което трябва да изясни причините, довели до навлизането на лекия автомобил в насрещното платно.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам