Септември (Симитли) победи с 3:0 Вихрен (Сандански)

Снимки: Септември

Септември (Симитли) победи с 3:0 като гост отбора на Вихрен (Сандански). Симитличани се наложиха над санданчани с два гола на Владимир Каптиев и един на Кирил Димитров. Лошите метеорологични условия не попречиха на момчетата на Тодор Киселичков да спечелят първата си контрола за полу сезона.

Отборът на Септември (Симитли) започна игра в състав: Димитър Пангев, Методи Илиев, Антонио Арсов, Мартин Сечков, Георги Пейчев, Стойко Иванов, Димитър Илиев, Ибраим Алим, Андон Гущеров, Любомир Любенов, Владимир Каптиев, Васил Христов, Филип Димитров, като и тримата вратари играха по 30 минути за своя отбор. През първото полувреме бе отбелязан и първият гол за симитличани от Владимир Каптиев в 44-та минута.

След почивката треньорът промени състава в голям процент, като в игра влязоха: Здравко Карадачки, Любомир Гуцев, Борислав Сандев, Методи Илиев, Стойко Иванов, Анатоли Лулейски, Роберто Харалампиев, Кирил Георгиев, Кирил Димитров и Владимир Каптиев. В 75-та минута Кирил Димитров вкара за 2:0, а 75-ата минута Каптиев отбеляза за класическото 3:0 и реши края на срещата.

След мача старши треньорът отбеляза: "Полезна проверка, удовлетворен съм от старанието на момчетата, въпреки лошите условия и замръзналия терен на който играхме. Въпреки първата победа, усилената ни работа продължава и продължаваме да доизграждаме колективната ни игра”.