НачалоБългарияРодилното отделение в Перник отново работи

Родилното отделение в Перник отново работи

Родилното отделение в Перник отново работи, предаде БТВ.

То затвори на 9 юли заради недостиг на персонал. Сега, заедно с основния екип, вече работят и нови специалисти от Кюстендил и София, които ще дават дежурства, за да бъде попълнен графикът.

Явор Дренски, директорът на МБАЛ „Рахила Ангелова“, обясни, че на този етап това е решението на проблема, но да се твърди, че той е решен, трябва да има акушерки, които са на постоянен трудов договор.

Родилното отделение организира безплатни гинекологични прегледи през следващите седмици.

 

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Оставете коментар

Please enter your comment!
Please enter your name here


ПОСЛЕДНИ
НАЙ-ЧЕТЕНИ
ВСИЧКИ НОВИНИ

Последни Коментари

полк. Васил Арабаджиев - СОСЗР on 14 години от трагедията в Кербала
ЯКОРУДА е за РУМЕН РАДЕВ on Йордан Цонев за протеста: Срам