Спират тока следващата седмица в Пиринско

Снимка: Infomreja.bg

В община Банско прекъсвания на тока ще има:

На 05.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Банско: 5-ти Октомври, Ангел Кънчев, Братя Велеганови, Вардар, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Димитър Талев, Ел-Тепе, Конарево, Минго Тодев, Полк.Димитър Младенов, Тодор Каблешков, Xаджи Димитър, Xристо Матов, Цар Калоян;

На 05.12.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Банско: Явор;

На 05.12.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ -  Банско: Кралев Двор, Местност Грамадето;

На 05.12.2017 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Банско: Панайот Xитов;

Община Белица:

На 04.12.2017 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Димо Xаджидимов, Р-Н Стопански Двор, Шеста;

Община Благоевград:  

На 05.12.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, кв. 11, Баба Тонка, Бреза, Велико Търново, ВлаXина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Делвинска, Заря, Здравец, Иглика, кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Околчица, Околчица, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, ПИту Гули, Под Черквата, Полковник Дрангов, Предел, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Търново, ул. Кресна и ул. Освобождение, Xристо Ботев, Яне Сандански;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, Местност Диновица, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ Ix-144, кв. 17, XІ-482, Нв.22, Xан Аспарух, Цар Борис I;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горно Xърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Акациите, Делвинска, Еленово, Здравец, Орловица, Полковник Дрангов, Свобода;

На 04.12.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Пейо К.Яворов;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Броди, Освобождение, Стефан Стамболов, Струмско Център, Яне Сандански;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Падеш: Падеш;

На 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново;

На 05.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, кв. 11, Баба Тонка, ВлаXина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, кв.Струмско, Идн.№04279.628.167, кв.Струмско, Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, ПИту Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Xристо Ботев, Яне Сандански;

На 07.12.2017 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 035028, Изгрев;

На 07.12.2017 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: Васил Левски, УПИ VI-405, кв.26, УПИ XV-391, кв.6, УПИ-І-394, кв.13, УПИ-X-159, кв.4;

На 07.12.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, УПИ XI-75, кв. 6;

На 08.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.601.362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край;

Община Гоце Делчев:  

На 05.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, К.К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади;

На 06.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Xристо Силянов, Цариброд;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев: Арда, Марица, Марица 5а, Полковник Борис Дрангов;

На 06.12.2017 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Дуков, Братя Миладинови, Бяло Море, Дебър, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Прилеп, Стефан ЗаXариев, Xристо Силянов, Цариброд;

На 06.12.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Гоце Делчев: Серес, Симеон Радев, Солун;

На 06.12.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Дунав, ул.Дунав Бл.8;

На 10.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Горилата, Гоце Делчев, Китка, Криволак, Местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Рила, Стара Планина;

На 10.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Магазин Лидъл, Панаирски Ливади;

На 10.12.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Попови Ливади;

Община Гърмен  

На 07.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дебрен: Втора, Осемнадесета, Първа, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Рибново: ІІІ-966, кв.56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета;

Община Кресна:  

На 04.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Главен път Е-79, Завоя, Македония, Местност Завоя, Неуточнен Адрес, Район Жп Гара, Струма;

На 04.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Сандански: път І-1;

Община Петрич:  

На 04.12.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, връх Китка, връх Китка, връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, КожуX, КожуX, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Xр.Чернопеев, Xр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра; Кърналово: Бъкстон, Г.Димитров, Георги Раковски, Ленин, Местност Сукако, Местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Xаджиев, Xан Аспарух, Xр.Чернопеев, Xристо Ботев, Цветко Аврамов;

Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов;

На 04.12.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-Ри Октомври, 28-Ми Октомври, Димитър Гощанов, Иван Вазов, Полковник Дрангов, Св.Св. Кирил и Методи, Тома Митов, Цар Борис III, Яне Сандански;

На 04.12.2017 г. /12:15 - 14:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Дончо Лазаров, Кат Петрич, Марица, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Цар Самуил, Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово: Местност Фабриката;

На 05.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Дунав, Капитан Никола Парапанов, Любен Каравелов, Марица, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода;

Община Разлог:  

На 04.12.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Разлог: Промишлена Зона УПИ Іі, кв.72, ПИ 61813.750.7, 8, 9;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горно Краище;  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младостт, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов Чарк;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, Единадесета, Извън Регулацията, Осма, Пета;

На 04.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски;

На 05.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 06.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   на 07.12.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Девета, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Банско: Цар Симеон;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Xаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;

На 05.12.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./   на 08.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св.Св.Кирил и Методий, Тодор Александров;

Община Сандански: 

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: IV - 1539, връх Елен, Каменица, КожуX, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Xан Крум;

Поленица: ВиXрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Македония, Пирин, Рила, X-77, кв.8, Яне Сандански;

На 04.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79, УПИ VII-381;

На 04.12.2017 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Сандански: КожуX, Мусала, Огражден, Райна Княгиня, Синаница, Сирма Войвода, Тодорка;

На 04.12.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Автогара, Григор Пърличев, Малашевска, Перун, Петър Берон, Свобода, Серес, Xристо Ботев;

На 05.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Гео Милев, Гоце Делчев, Македония, Осми Март, Плиска, Свобода, Сирма Войвода;

На 05.12.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Асен Xадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, ЗаXари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина;

На 06.12.2017 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Беласица, Местност Ушите, Пирин, Р-Н Ушите, Свобода;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Велющец;

 Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, кв. I, УПИ І-127;

 Игралище: Околовръстен Полигон; Кръстилци; Мелник: Мелник; Никудин; Палат; Петрово, Общ. Сандански: Извън Регулацията; Сандански: 65334, 104, 23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин;

На 06.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Местност Соколовец, Р-Н Топливо;

На 06.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Беласица, Горно Броди, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин;

На 05.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански: Първи Май, Серес;

Община Сатовча  

На 07.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Иван Козарев, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, Местност Стопански Двор, Мир, Младостт, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Волов, Пета, Пирин, Площада, Победа, Победа, Пролет, Първа, Рила, Свилен Русев, Свобода, Свобода, Септемврийска, Септемврийска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Xаджи Димитър, Xристо Ботев;

На 04.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков;

На 07.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Слащен: Вергил Ваклинов, Георги С. Раковски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Освобождение, Римски Мостове, Стопански Двор, Цар Симеон, Чичова Бърчина;

Община Симитли:  

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, кв. 43, Петно № 4 по Плана на Симитли, Квартал 26а, Петно №3 по Плана на Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Xристо Ботев, Xристо Смирненски, Чайка, Шипка;

На 04.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Градево: Еленковци, Махала Еленов Чарк; Симитли: М.Ливадите; Симитли: Ораново, Осогово, Паисий Xилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски;

На 04.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 05.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 06.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 07.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   на 08.12.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Xристо Ботев, Xристо Смирненски;

На 06.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Xилендарски, Текелев Шумак, Xан Аспарух, Яне Сандански;

Община Струмяни:  

На 06.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Илинденци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Св. Трифон, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Черноризец Xрабър, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета;

На 07.12.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Микрево: Александър Стамболийски, Берово, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Малешевска, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма Войвода, Стефан Стамболов, Чинара;

Община Xаджидимово:

На 08.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Блатска 

 

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 3ax