Планови прекъсвания на тока между 3. и 7. декември в Благоевградска област

Снимка: Infomreja.bg, архив

Планови прекъсвания на тока ще има на територията на област Благоевград за периода от 3. до 7. декември, съобщават от ЧЕЗ. Ето и графика по общини: 

Община Банско  

На 04.12.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 06.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Банско: местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 06.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Гостун

На 06.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Добринище: Борис Парапунов, Васил Коларов, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Иван Галчев, М. Тепченик, Незнаен Воин, Охрид, Тодор Каблешков

На 06.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Места: І-92 Кв. 6

На 06.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Обидим: 000024 Еккте 53059, местност Долене

На 06.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Филипово, Общ. Банско: VІІІ-138, Кв. 13, VІІІ-34 Кв. 13

Община Белица  

На 03.12.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: І-500, Кв. 35, Втора, Девета, извън регулацията, неуточнен адрес, Пета, Седемнадесета, Седма, Четвърта, Шеста

На 03.12.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: извън регулация

На 03.12.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.12.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 04.12.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.12.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: извън регулацията, Пета

Община Благоевград  

На 03.12.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бучино: махала Каракачанка

На 03.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Антон Чехов, Антон Чехов, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Левски, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Даме Груев, Заря, Илинден, Илинден, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под черквата, местност Чимево Дере, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Петър Зографски, Петър Зографски, Питу Гули, Под Черквата, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Страцин, Страцин, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217. 929. 10. 29, Зона Картала, Картала, местност Картала

На 03.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214, 212, 301

На 03.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Рилци: Ix-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв. 25, УПИ-IV-451, Кв. 27, УПИ-ІV-468, Кв. 25

На 03.12.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Броди, Струмско Център, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струмско Център, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Антон Чехов, Баба Тонка, Васил Левски, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Даме Груев, Заря, Илинден, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, местност Чимево Дере, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Петър Зографски, Питу Гули, Под Черквата, Полковник Дрангов, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Св. Димитър Солунски, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Страцин, Струмско Център, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Андрей Ляпчев, Броди, Освобождение, Пейо К. Яворов, Питу Гули, Струмско Център, Трудолюбие, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Броди, Освобождение, Стефан Стамболов, Струмско Център, Яне Сандански

На 06.12.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Запад, Иван Михайлов, Илинден, Майор Стефан Иванов, Марица, Полк. Кирил Чамишки, Цар Симеон

На 06.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград

На 06.12.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Броди, Св. Димитър Солунски, Струмско Център, Яне Сандански

На 06.12.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Георги Попов, Евтим Драганов, Иван Гарванов, Искър, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Люляк, Места, Осогово

На 07.12.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Струма, Струмско Център

Община Гоце Делчев  

На 03.12.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22

На 04.12.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Брезница: Киркалица, местност Чарка, Папратница, Татарка, Чарга, Чарка

На 04.12.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Самоков: Тинтява

На 05.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: 071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, местност Стрелбището, Първи Май, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 06.12.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Балдево

На 06.12.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Баничан

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ ІІІ Кв. 14

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, неуточнен адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVІІІ-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 06.12.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

Община Гърмен  

На 06.12.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница: 055001, Десета, Стопански Двор, Шестнадесета

На 07.12.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Хвостяне

На 07.12.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2

Община Кресна  

На 03.12.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Драката: местност Селимица

На 03.12.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Илинденци: Гладно Поле

На 03.12.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Микрево: 6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, неуточнен адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Сливница, Общ. Кресна: Кв. 12а, УПИ VI-162, Кв. 22

На 03.12.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./   На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, неуточнен адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ощава: Германци

Община Петрич  

На 03.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово: местност Тополите

На 03.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, извън регулацията, Лазар Данаилов, Москва, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 03.12.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Вит, Витоша, Г. Димитров, извън регулацията, местност Бельовица, местност Джуново, местност Юрето, Одрин, Петко Р. Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 03.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово: местност Фабриката

На 03.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, Битоля, България, Ванга/Опълченска/, Георги Урумов, Георги Урумов, Гоце Делчев, Димитър Талев, Дунав, Дунав, Иваник Иловица, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Карачали, Княз Борис I, Любен Каравелов, М. Омондрос, Марица, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Първомайски път, Рокфелер, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Тодор Александров, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Баскалци

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Вишлене

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Гега: Боровичко, Боровичкото

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Долене

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Долна Крушица

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Долна Рибница

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Драгуш

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Дреновица

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Зойчене

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Кукурахцево

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Мендово: Слопотец

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, местност Иловица

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Право Бърдо

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, извън регулацията, Македония, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Струмешница: Струмешница

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Чурилово

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Чуричени: 000248, местност Куково

На 03.12.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Беласица: местност Бригадирски Стан, местност Зарзалиите, местност Седми Километър, Паприте

На 03.12.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Оборище, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски път, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 03.12.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, извън регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, местност Моста, местност Стопански Двор, местност Траканите, местност Чалията, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Москва, неуточнен адрес, Огражден, Оджовица Чалията, Отец Паисий, Пирин, Русия, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Марица, Пирин

На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил

На 05.12.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица

На 05.12.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: местност Омондрос

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Златарево, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, местност Бунаро, Младост, Младост, Москва, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Преслав, Рила, Русия, Самуилова Крепост, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански, Яне Сандански

На 05.12.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ Хііі-3694, Кв. 312, УПИ Хх Кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев

На 05.12.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Камена: Динко

На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 07.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Буко, извън регулацията, Комсомолска, местност Буко, неуточнен адрес, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ ХII-19, Кв. 5

Община Разлог 

На 05.12.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Разлог: Варош, Голак, Еделвайс, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Александров

На 05.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Банско: Цар Симеон

На 05.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 05.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Люлин, Места, местност Семково, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 05.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 05.12.2018 г. /11:30 - 14:30 ч./ -  Разлог: Христо Ботев, Цар Самуил

На 05.12.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Гарата, Илинден, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

Община Сандански  

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Велющец

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Игралище: Околовръстен Полигон

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Кръстилци

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Мелник: Мелник

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Никудин

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Палат

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: 65334, 104, 23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 04.12.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Ново Делчево: Братя Миладинови, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Партизанска, Погребите, Славянска, Христо Смирненски

На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 - В. З. Въбите

На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Кресна: Върбите, неуточнен адрес, Синаница

На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 04.12.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, неуточнен адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 04.12.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Георги Бенковски, Георги Казепов, Княз Александър Батенберг, Лагадина, Любен Каравелов, Първи Май, Радецки, Свобода, Скопие, Станке Димитров, Теменуга

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Илинденци: Трета

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лиляново: местност Попина Лъка, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Александър Буйнов, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Банска, Башлийца, Берово, Бистрица, Борис Сарафов, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, Връх Елен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Илинден, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, местност Попина Лъка, Надежда, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми Март, Панайот Волов, Перун, Пирин, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Скопие, Славянка, Соколова Скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Таската Серски, Тодор Паница, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шипка, Юрий Гагарин

На 05.12.2018 г. /09:15 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново

На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

Община Сатовча  

На 03.12.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Долен, Общ. Сатовча: Дърводелска Работилница Даилов

На 05.12.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Годешево: Бяло Море, Гранит, Граничарска, Кв. 16 Парцел 496, Марица, Места, Мир, неуточнен адрес, Одрин, Осми Март, Предела, Рила, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина

На 07.12.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Струмяни  

На 03.12.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Микрево: 6-ти Септември, Будутел, Георги Бенковски, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Освобождение, Райна Княгиня, Решково, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Стопански Двор, Цар Иван Асен II, Чинара, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  С. Микрево -Центъра

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Вракуповица

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гореме

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Рибница

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Добри Лаки

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Клепало

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Колибите

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Кърпелево

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Седелец: Валого

На 04.12.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 05.12.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ ХХ, Кв. 12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово  

На 03.12.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106

На 03.12.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тешово

На 04.12.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ловча, Общ Хаджидимово

Община Якоруда  

На 04.12.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

На 03.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста

На 03.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дагоново

На 03.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Безименна

На 03.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 03.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако

На 03.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 03.12.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков

На 03.12.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Юруково: местност Каменако

На 03.12.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Яворов

На 04.12.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Якоруда: Букет/Петнадесета/, Васил Левски, Витоша, Грагьовец/Стефан Чернев/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Добро Ниве/Партизанска/, Иван Вазов, Кирил и Методий, неуточнен адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четвърта /Г. Бицин/

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 7jk