"Пирин" победи в Симитли

снимка: Пресслужба ОФК Пирин, архив

Футболистите на ОФК „Пирин” победиха „Септември” в Симитли с минималното 0:1. Единственото попадение в срещата падна през вторите 45 минути и бе дело на Владислав Златинов.

Двубоят бе изключително интригуващ, като и двата отбора имаха сериозни възможности да отбележат. Мачът се игра пред около 150 зрители сред които и доста почитатели на благоевградчани.

Повечето интересни неща на терена се случиха през второто полувреме, когато освен гола на Златинов в 57 минута няколко минути преди това бившия играч на „орлетата” Ризов уцели гредата зад пазилия за зелените в тази среща Бахтарлиев.

Следващата контрола за „Пирин” е в сряда, от 18:00, когато отборът гостува на „Велбъжд” в Кюстендил.

Състав Пирин: Бахтерлиев, Спириев, Георгиев, Бачев, Стоев (к), Попев, Туджаров, Богоев, Стойков, Костов, Благов ( Цв. Николов, Васев, Златинов, Ибраим, Славков, Балтов, Кацимерски ,Стоицов).