Пирин отстъпи на Локомотив (Пловдив) с 0:1

Снимка: ФК „Пирин“

Контролната среща се проведе на "Лаута"

Пирин отстъпи на Локомотив (Пловдив) с 0:1 в контролна среща, която се проведе на "Лаута". Единственото попадение в двубоя вкара Хорхе Сегура в 81-вата минута.

В първите 20-ина минути на проверката нямаше интересни положения, а като цяло двубоят бе равностоен.

В 37-ата минута Ивайло Иванов от домакините отправи първия точен удар в една от двете врати, но Максим Ковальов се намеси майсторски.

Второто полувреме продължи без интересни положения пред двете врати и при равностойна игра.

В 81-ата минута появилият се на терена на мястото на Ковальов Марио Кирев излезе неразчетено, от което се възползва Хорхе Сегура. Бранителят прати топката в мрежата от близка дистанция.

Следващата контрола на „орлетата“ е планирана за 31.01, а съперник ще бъде Марек, събщиха от клуба.