Оспорвана битка за местния парламент в Петрич

Снимка: Infomreja.bg, архив

Вчера изтече крайният срок за регистрация на участниците в кметските избори

Оспорвана е битката за местния парламент в Петрич.

„Демократична България – Обединение“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) излъчи девет кандидати за съветници. Ето и имената им:

  1. СИМЕОН АТАНАСОВ ИЛИЕВ
  2.  ЦВЕТАНА АНГЕЛОВА ДИНКОВА
  3.  ХРИСТО ИВАНОВ ГЕГОВ
  4.  КАТЯ ДИМОВА ДАМОВА
  5.  РАДОСЛАВ ВАСИЛЕВ СТОЙЧЕВ
  6.  МАРТА ДАНЧОВА ВЪЛЧЕВА
  7.  ХРИСТО ГЕОРГИЕВ СТОЯНОВ
  8.  ВАНГЕЛ ВАСИЛЕВ СТОЙЧЕВ
  9.  РУМЯНА ПАНТАЛЕЕВА ТРЕНЕВА-БОЙЧЕВА

Техни опоненти в надпреварата са представителите на местната коалиция АБВ /БДЦ/:

1. Тодор Кирилов Янаков

2. Владимир Иванов Стефанов

3. Росен Владимиров Стоянов

4. Георги Христов Балджиев

5. Георги Костадинов Хаджимаргаритов

6. Илия Христов Трендафилов

7. Емил Стоянов Танчев

8. Мария Атанасова Кондова

9. Марио Валериев Пачаръзов

10. Калинка Иванова Смилянова

11. Албена Красимирова Асенова

12. Росен Иванов Малев

13. Лъчезар Николаев Ковачев

14. Александър Николов Велков

15. Добри Кирилов Бараков

16. София Георгиева Костадинова

17. Иван Георгиев Капитански

18. Александър Борисов Танчев

19. Кирил Методиев Кожухаров

20. Петър Славчев Петков

21. Валентин Костадинов Костадинов

22. Матей Стоименов Йочев

23. Дафина Кирилова Пецева

24. Евтим Кирилов Стоименов

25. Иван Димитров Анастасов

26. Димитър Янакиев Чучулигов

27. Александър Атанасов Любенов

Дафина Кирилова Пецева е кандидатът за кмет на село Габрене, а Евтим Кирилов Стоименов – за село Самуилово. За поста в Скрът ще се бори Иван Димитров Анастасов.

Коалиция „Ние, Гражданите“ пък излиза на изборите със следните имена:

  • Благой Александров Калъпсъзов
  • Георги Атанасов Божанин
  • Емил Атанасов Мицев
  • Борислав Енчев Иванов
  • Сузана Емилова Полизоева-Дундева
  • Илия Сотиров Петров
  • Николай Красимиров Радев
  • Стоян Наков Велянов
  • Калин Валентинов Стоянов
  • Кирил Атанасов Велев
  • Кирил Стоянов Ангелски

Кандидатът за кмет на село Рупите е Кирил Атанасов Велев.

ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ се бори за ОбС-Петрич със следните кандидати:

1. ИВАЙЛО ТОМОВ ХРИСТОВ

2. ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ ИЧКОНОВ

3. ДИМИТЪР ЛАЗАРОВ ПИЛЬОКОВ

4. ВЕНЦИСЛАВ СТОЯНОВ ФИЛЧЕВ

5. МИРОСЛАВ АТАНАСОВ ПОПОВ

6. ДАНИЕЛ СПАСОВ ПОРЛИДАЛИЕВ

7. АСЕН ЕМИЛОВ МИТОВ

8. КРУМ ДИМИТРОВ ЯКИМОВ

9. КОСТАДИН ДИМИТРОВ МИТОВ

10. МАРИЯ ЛЮБОМИРОВА КАЛЧУНКОВА

11. КИРИЛ ЙОРДАНОВ СТОЙКОВ

12. МЕТОДИ ЖИВКОВ КАСАРЕЕВ

13. ВЕЛИЧКА ПЕТРОВА СПАСОВА

14. КИРИЛ СИМЕОНОВ ЦАПАРЕВСКИ

Величка Петрова Спасова се впуска в битката за Коларово, следвана от Димитър Георгиев Дамянов – Кулата. Досегашният кмет на Кърналово Стоян Христов Бойчев отново ще се бори за поста си.

В Митиново кандидат е Венцислав Андонов Георгиев, в Михнево - Живко Иванов Ласков, в Рупите - Иван Димитров Манов, в Яворница - Стефан Божинов Вангелов.

Десетима са кандидатите на Обединените земеделци:

  • Борислав Христов Марков
  • Иван Янев Стоянов
  • Георги Симеонов Зарков
  • Лидия Розелинова Герчева
  • Спас Лазаров Линеров
  • Владислав Манчев Тупаров
  • Костадин Стоянов Герчев
  • Атанас Петров Гулев
  • Димитър Георгиев Мицков
  • Вангел Тодоров Марков

Партията излъчва Вангел Тодоров Марков като кандидат кмет на село Габрене.

А от НФСБ - 25:

  1. Георги Накев Божков
  2. Радой Руменов Стоев
  3. Цонко Илиев Манчев
  4. Запрян Атанасов Кандиларов
  5. Деян Пламенов Жганев
  6. Свобода Страхилова Трендафилова
  7. Илия Спасов Янев
  8. Красимир Костадинов Арабаджиев
  9. Илия Георгиев Стоянов
  10. Борис Иванов Тачев
  11. Антон Димиров Митов
  12. Даниела Живкова Литова
  13. Велик Петров Великов
  14. Цветан Христов Христов
  15. Теодора Георгиева Неделчева
  16. Кристиян Томов Петров
  17. Николина Иванова Булюбасич
  18. Луиза Бориславова Баракова
  19. Георги Асенов Танчев
  20. Надя Атанасова Стойчева
  21. Борислава Иванова Каръкова
  22. Симеон Пенков Пенков
  23. Кирил Иванов Гюрджеклиев
  24. Кирил Андонов Мицев
  25. Кирил Димитров Стоянов

НФСБ се представя на изборите със следните кандидати за кметове в Петричко:

Велик Петров Великов – Коларово и Борис Иванов Тачев – Яворница.

От партия „Нова алтернатива“ списъкът на кандидат-общинарите е:

1. Пламен Димитров Чолаков

2. Александър Радославов Костов

3. Борис Николаев Липушлиев

4. Илиан Ангелов Ушев

5. Стоян Георгиев Сухаров

6. Евгени Янев Петров

7. Здравка Георгиева Витанова

8. Костадин Илиев Груев

9. Венцислав Николов Попов

10. Стефан Кирилов Стойчев

11. Кирил Огнянов Танчев

А на кандидатите за кметски наместници:

Михнево - Вангел Милчев Маламов;

Скрът - Калоян Илиев Карадаков;

Струмешница - Стефан Кирилов Стойчев;

Единствен кандидат за Старчево е Георги Иванов Кузманов.

ВИЖТЕ ЦЕЛИЯ СПИСЪК НА КАНИДАТИТЕ ПО НАСЕЛЕНИ МЕСТА:

Беласица

  • Велик Лазаров Филчев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Габрене

  • Божин Илиев Божинов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • Дафина Кирилова Пецева
    местна коалиция АБВ /БДЦ/
  • Вангел Тодоров Марков
    ПП „ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ“

Долна Рибница

  • Стефан Симеонов Златинов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Дрангово

  • Ангел Илиев Балтаджиев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Кавракирово

  • Павел Кирилов Калаксъзов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Ключ

  • Македонка Георгиева Иванова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Коларово

  • Велик Петров Великов
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • Величка Петрова Спасова
    ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ
  • Димитър Бориславов Капитанов
    БСП за България /Възраждане/
  • Георги Василев Великов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Кулата

  • Димитър Георгиев Дамянов
    ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ
  • Огнян Йосифов Андонов
    БСП за България /Възраждане/

Кърналово

  • Стефан Пламенов Гиздов
    БСП за България /Възраждане/
  • Йордан Георгиев Петров
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • Стоян Христов Бойчев
    ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ

Митино

  • Венцислав Андонов Георгиев
    ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ

Михнево

  • Филип Димитров Бръшнаров
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • Живко Иванов Ласков
    ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ
  • Вангел Милчев Маламов
    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА

Рупите

  • Кирил Атанасов Велев
    коалиция „Ние, Гражданите“
  • Иван Димитров Манов
    ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ
  • Петър Божидаров Динев
    ИК Петър Божидаров Динев

Първомай

  • Златка Георгиева Ефремова
    БСП за България /Възраждане/

Самуилово

  • Евтим Кирилов Стоименов
    местна коалиция АБВ /БДЦ/
  • Данаил Атанасов Сидеров
    ПП Съюз на свободните демократи

Скрът

  • Иван Димитров Анастасов
    местна коалиция АБВ /БДЦ/
  • Стоян Илиев Трендафилов
    БСП за България /Възраждане/
  • Калоян Илиев Карадаков
    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА

Старчево

  • Георги Иванов Кузманов
    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА

Струмешница

  • Николай Томов Манолчев
    ПП Съюз на свободните демократи
  • Никола Христов Дрелев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • Стефан Кирилов Стойчев
    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
  • Андон Митков Масларски
    БСП за България /Възраждане/

Тополница

  • Стоянка Илиева Анчева
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

Яворница

  • Борис Иванов Тачев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • Стефан Божинов Вангелов
    ПП БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2cn
loading...