Нови прекъсвания на тока в Пиринско, къде и кога?

Снимка: Infomreja.bg

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 07-11 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания:

Община Банско  

На 09.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Банско: Витоша, Пейо К. Яворов, Райна Княгиня

На 11.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв. 13, Vііі-34 Кв. 13

Община Благоевград  

На 09.01.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./   на 10.01.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв. Струмско,Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско,Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Яновски Рид

На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: Стоилова Кория

На 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, махала Кацарска, Местност Преслапо, Пл. 11

На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Местност Пенков Чифлик, Огражден, Пенков Чифлик, Струма

Община Гоце Делчев  

На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница: Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: Ангел Кънчев

На 09.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./   на 10.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р. Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра

Община Петрич  

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 08.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 09.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 10.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   на 11.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Дунав, Каймак Чалан, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала, Яне Сандански

На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кавракирово: Местност Тополите

На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 09.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 10.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв. 5

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Камена: Динко

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 10.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 10.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич

На 10.01.2019 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Беласица

На 10.01.2019 г. /12:45 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, Ал. Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Баучер, Бежанка, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Варна, Васил Кънчев, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Демир Хисар, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кожух, Кочо Мавродиев, Круша, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, Местност Иловица, Местност Козлек, Местност Младежки Дом, Местност Яворите, Митрополит Герасим, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Петко Р. Славейков, Плевен, Полковник Дрангов, Пощенска, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Славянска, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Струмешница, Тетово, Тома Митов, Тракия, УПИ І,Кв177 А, УПИ Іі, Кв. 245, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис III, Чаталджа, Явор, Яне Сандански

На 10.01.2019 г. /12:45 - 14:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Варна

На 11.01.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Кавракирово: Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Синчец, Стопански Двор, Шипка

На 11.01.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Младост

Община Разлог  

На 10.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 09.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром. Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

На 10.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански път, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Шеста, Шестнадесета

Община Сандански  

На 08.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   на 11.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново

На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Калейца: Анска

На 09.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св. Св. Кирил и Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен

Община Симитли  

На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градево: Местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 08.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 09.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 10.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   на 11.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Старата Върба, Рибарска

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 3ax