График за прекъсване на тока в Кюстендилско

Снимка: Infomreja.bg

Планови прекъсвания на тока ще има на територията на област Кюстендил за периода от 3. до 7. декември, съобщават от ЧЕЗ. Ето и графика по общини: 

Община Бобов дол  

На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новоселяне

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Локвата

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Пастух: местност Падина

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Баланово: Стопански Двор, Хііі - 329, Кв. 16

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Големо Село: VI, Кв. 10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452, Кв. 3

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277, Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мали Върбовник: УПИ - 1-9

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мало Село: IV-17, Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VІ-3, Кв. 1

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Палатово: 083002

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Паничарево: УПИ-VІ-102, Кв. 16

На 06.12.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27

На 06.12.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Голям Върбовник

На 06.12.2018 г. /13:00 - 14:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мърводол

На 06.12.2018 г. /13:00 - 14:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Циклово

Община Дупница  

На 03.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методий, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 03.12.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюргево

На 03.12.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк

На 03.12.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Лилия, Малина, местност Караболюка, Миньор, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол, Труд, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

На 04.12.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Прогона, Родопи, Свети Иван Рилски, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Паисий, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 05.12.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: Стопански Двор

На 05.12.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, 87727, 16, 179, Джерман, Джерман, Дренски Рид, Дренски Рид, извън регулация, извън регулация, Изгрев, Изгрев, Каваклия, Каваклия, М. Динката, М. Динката, местност Барактарица, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Разметаница, Разметаница, Самоковско Шосе, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Саморанска, Свобода, Свобода, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Стръмна, Стръмна, УПИ Vііі, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, УПИ Vііі, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Яхинско Шосе, Яхинско Шосе

На 05.12.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Априлско Въстание, Арда, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Баба Тонка, Батак, Батак, Бончук, Бончук, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Верила, Верила, Волга, Волга, Възраждане, Възраждане, Генерал Заимов, Генерал Заимов, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Гергана, Гергана, Джубрена, Джубрена, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Добри Чинтулов, Дунав, Дунав, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Жабокрек, Жабокрек, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кокиче, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Крайречна, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Максим Горки, Максим Горки, Малчика, Малчика, Мара Петлякова, Мара Петлякова, местност Гугугица, местност Гугугица, Младост, Младост, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Одрин, Одрин, Осми Март, Осми Март, Отец Паисий, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Петко Славейков, Пролетарска, Пролетарска, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Рила, Рила, Самуил, Самуил, Солун, Солун, Ст. Димитров, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Механджийски, Христо Механджийски, Чаталджа, Чаталджа, Черно Море, Черно Море, Яне Сандански, Яне Сандански

На 05.12.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Митко Палаузов, Саморанска, Саморанска

На 05.12.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, XV-2268, Кв. 44, Албена, Албена, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Болярица, Болярица, Бор, Бор, Валявица, Валявица, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Верила, Верила, Веслец, Веслец, Вихрен, Вихрен, Волов, Волов, Германея, Германея, Джерман, Джерман, Джуганица, Джуганица, Димитър Чучуганов, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Рилски, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Коста Петров, Коста Петров, Лакатница, Лакатница, Лоза, Лоза, Любен Каравелов, Любен Каравелов, местност Под Селото, местност Под Селото, Момина Сълза, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, Плиска, Плиска, Победа, Победа, Пролет, Пролет, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Св. Илия, Св. Илия, Синчец, Синчец, Скобелев, Скобелев, Славяни, Славяни, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Стопански Двор, Стопански Двор, Тинтява, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Юри Гагарин, Юри Гагарин

На 05.12.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево: 00455042, 00455042, 045132, 045132, X-2698, X-2698, І-2332, Кв. 66, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Айдарска, Бачо Киро, Бачо Киро, Божур, Божур, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Венелин, Венелин, Верила, Верила, Витоша, Витоша, Вражалец, Вражалец, Дамка, Дамка, Иглика, Иглика, Извора, Извора, Искър, Искър, Калоян, Калоян, Киндо, Киндо, Лале, Лале, Минзухар, Минзухар, Могилата, Могилата, Морава, Морава, Мусала, Мусала, Найден Дринов, Найден Дринов, Никлин Камък, Никлин Камък, Осми Март, Осми Март, Павел Бобеков, Павел Бобеков, Паисий, Паисий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Планинец, Планинец, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Ридо, Ридо, Ръжана, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Средна Гора, Старио Камък, Старио Камък, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Теменужка, Теменужка, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Асен, Шипка, Шипка, Ягода, Ягода

На 05.12.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Парашкева, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски, Бенковски, Бончук, Бончук, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Верила, Верила, Гагарин, Гагарин, Георги Димитров, Георги Димитров, Гурко, Гурко, Джубрена, Джубрена, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Вазов, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Максим Горки, Максим Горки, Малчика, Малчика, Маршал Толбухин, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Могилите, местност Рибарници, местност Рибарници, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Оборище, Общ. Дупница, Общ. Дупница, Опълченска, Опълченска, Партизанска, Партизанска, Пионерска, Пионерска, Плиска, Плиска, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Станке Димитров, Станке Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Шипка

На 05.12.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Раковски, Георги Раковски, Девети Септември, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марин Дринов, Марсилия, Марсилия, местност Полето, местност Полето, Опълченска, Опълченска, П Р Славейков, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Река Джубрена, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Трети Март, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Христо Ботев, Яхинско Шосе, Яхинско Шосе

На 06.12.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Дупница: Никола Малашевски, ТП Помпена Станция на Тец Б. Дол

На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково: 23

На 06.12.2018 г. /11:45 - 14:30 ч./ -  Джерман: 017022, Асен Орански, Васил Демиревски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Коста Петров, местност Кръсто, Рила, Христо Ботев

На 07.12.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 17. 484, 68789. 23. 413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет и Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, махала Гиздова, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, Кв. 109, УПИ - 68789. 24. 9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 07.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Велико Търново, Верила, Верила, Втори Януари, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, местност Курт Дере, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Родопи, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чавдар Войвода, Шейново

На 07.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 07.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 07.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV

На 07.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кременик: XXII-98, Кв. 10

На 07.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 07.12.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39

На 07.12.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Блатино

На 07.12.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Дяково

Община Кюстендил  

За периода 03-04.12.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Голак, Гороцветна, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Камчия, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Самуил, Седемнадесети Януари, Софроний, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 03.12.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно: махала Реката

На 03.12.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Асен Суичмезов, Батак, Герена, Гранички път, Ж. К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Кадин Мост, Кокиче, местност Турски Гробища, Морава, Пролет, Рила, Синчец, Станкевско Шосе, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител

На 03.12.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Кюстендил: Герена, Кокиче, Пролет, Синчец, Цар Борис 1-ви

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бобешино

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кутугерци

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кършалево

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Церовица: махала Бело Камене

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чудинци

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горно Уйно

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гурбановци

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Коприва

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 03.12.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 03.12.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък

На 03.12.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Слокощица: Александър Димитров, Георги Кръстев, Ивайло, махала Диновска, местност Галеница, местност Чадъра, Синчец

На 03.12.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил: България, Велбъжд, Неофит Рилски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий

На 03.12.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долно Уйно: махала Олтоманци

На 04.12.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Авксенти Велешки, Александър Димитров, Ангел Кънчев, Антим I, Антим I, Арда, Архимандрит Зинови, Асен Златаров, Босилеградска, Бузлуджа, Бузлуджа, Булаир, България, Васил Априлов, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Вола, Възраждане, Гаров Площад, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Жданов, Жп Гара, Земен, Златна Панега, Златна Панега, Зора, Ивайло, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Илинден, Ильо Войвода, Ильо Войвода, Йосиф Ковачев, Кадин Мост, Камчия, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Климент Охридски, Козлудуй, Константин Николов, Константинова Баня, Кочо Честименски, Криволак, Любен Каравелов, Люле Бургас, Маестро Никола Атанасов, Марица, Места, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Обект 38 ТП Езерата, Овощарска, Одрин, Одрин, Октомврийска Революция, Октомврийска Революция, Осми Март, Охрид, Парчевич, Пауталия, Пенчо Славейков, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Първи Май, Райна Цанева, Райна Цанева, Раковски, Раковски, Родопи, Свети Иван Рилски, Скобелев, Солун, Софроний, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Столетов, Страцин, Страцин, Струма, Тимок, Тодор Ангелов - Божаната, Траянова, Три Уши, Търговска, Узунов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Лекарски, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Асен, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок, Шести Септември, Яворов

На 04.12.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /07:45 - 15:00 ч./ -  Кюстендил: Златна Панега, Ивайло, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цар Симеон 1-ви

На 04.12.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 12:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Антим I, Асен Суичмезов, Асен Суичмезов, Бабуна, Батак, Батак, Беласица, Бурин Дол, Васил Априлов, Велбъжд, Веслец, Виница, Вит, Генерал Заимов, Георги Друмохарски, Герена, Герена, Голак, Гороцветна, Гранички път, Граф Игнатиев, Гургулят, Елин Пелин, Ж. К. Герена, УПИ XXI, Кв. 415, Запад, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Йордан Митрев, Кадин Мост, Кадин Мост, Камчия, Кокиче, Константин Николов, Костадин Поппандов, Кукуш, Марин Дринов, местност Самали Баир, местност Турски Гробища, местност Хисарлъка, местност Чифутски Дол, Морава, Морава, Овощарска, Опълченска, Парижка Комуна, Перущица, Пирин, Пиянец, Пролет, Първи Май, Радецки, Радослав Нотев, Рила, Самуил, Седемнадесети Януари, Синчец, Софроний, Станкевско Шосе, Стара Планина, Струма, Трифон Стефанов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хижата, Хисарлъка, Цар Борис 1-ви, Цар Борис 1-ви, Цар Освободител, Цар Освободител, Юстиниян, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперков Чифлик: махала Суха Река, Община Кюстендил

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 06.12.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Берсин

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Друмохар: махала Брашненица

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски път

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Лиляч: местност Войника

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 04.12.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 07.12.2018 г. /

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода a2g