График: Спират тока в Пиринско

Снимка: Infomreja.bg

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 – 14 декември включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания:

Община Банско  

На 11.12.2018  /09:00 - 10:30 / -  Банско:   Васил Кънчов

На 14.12.2018  /08:30 - 13:30 / -  Банско:   Витоша, Пейо К.Яворов, Райна Княгиня

На 11.12.2018  /12:30 - 14:00 / -  Банско:   Местност Грамадето

На 12.12.2018  /09:00 - 13:00 / -  Банско:   Местност Шипоцко

На 10.12.2018  /09:00 - 16:30 / -  Банско:   Хотел Лион

Община Благоевград  

На 10.12.2018  /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / -  Бистрица, Общ. Благоевград:   Тевнико

На 12.12.2018  /09:15 - 10:00 ; 14:30 - 15:00 / -  Благоевград:   04279.310.3439, Арсений Костенцев, Георги Андрейчин, Еленово, Калина, Кв. Еленово, Парк Еленово, Кури Дере, Преслав, Свобода, Секвоя, Явор

На 10.12.2018  /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / -  Благоевград:   04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 04279.611.2, Кв. 40, 7-Ма Рилска Дивизия, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Алея На Здравето, Ангел Кънчев, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Асен Христов, Бадемите, Бадемите, Баларбаши, Баларбаши, Бистрица, Бор, Борис Сарафов, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Данаил Крапчев, Димитър Димов, Димитър Йосифов, Дъбравска, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Иван Михайлов, Изгрев, Ильо Войвода, К. И Никола Хайдукови, К. И Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, Мелник, Местност Баларбаши, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Ичев, Петър Стоянов, Полк.Кирил Чамишки, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Струмско Център, Теменуга, Трети Март, Упи Ххv 8846,Вр.Захранване, Хан Омуртаг, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Борис I

На 10.12.2018  /12:00 - 12:30 / -  Благоевград:   04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 04279.611.2, Кв. 40, 7-Ма Рилска Дивизия, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Христов, Бадемите, Баларбаши, Бор, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Дъбравска, Иван Михайлов, Ильо Войвода, К. И Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, Местност Баларбаши, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Ичев, Полк.Кирил Чамишки, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Теменуга, Трети Март, Упи Ххv 8846,Вр.Захранване, Хан Омуртаг, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I

За Периода 10-11.12.2018  /08:15 - 16:30 / -  Благоевград:   04279.611.2, Кв. 40, Димитър Димов, Иван Михайлов, Ильо Войвода, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк.Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска

На 11.12.2018  /08:00 - 16:30 / -  Благоевград:   Антим I, Антон Чехов, Васил Коритаров, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Илинден, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Сандо И Петър Китанови, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 11.12.2018  /08:45 - 16:30 / -  Благоевград:   Антим I, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Мизия, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Сандо И Петър Китанови, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов

На 10.12.2018  /08:00 - 16:30 /   На 12.12.2018  /08:00 - 16:30 /   На 13.12.2018  /08:00 - 16:30 /   На 14.12.2018  /08:00 - 16:30 / -  Благоевград:   Антон Чехов, Васил Левски, Илинден, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 14.12.2018  /08:30 - 16:30 / -  Благоевград:   Арсений Костенцев, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Митрополит Борис, Отец Паисий, Петко Д.Петков, Родопа, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.12.2018  /09:15 - 16:30 / -  Благоевград:   Битоля, Струмско Център

На 12.12.2018  /09:15 - 15:00 / -  Благоевград:   Еленово

На 10.12.2018  /09:00 - 16:30 / -  Благоевград:   Местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струмско Център, Яне Сандански

На 14.12.2018  /08:15 - 16:30 / -  Благоевград:   Огражден, Освобождение, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Св. Иван Рилски, Струма, Тодор Александров, Трайчо Китанчев

На 11.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 12.12.2018  /08:45 - 16:30 /   На 14.12.2018  /09:00 - 16:30 / -  Благоевград:   Струмско Център

На 10.12.2018  /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Извън Регулация, До С.Дъбрава

На 10.12.2018  /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / -  Еленово, Общ. Благоевград:   006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231.501.203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Упи Xv-117, Кв. 2, Упи №Х, Кв.1, Упи Х-182, Кв.5, Упи-Iii-214,212,301

На 10.12.2018  /09:15 - 10:00 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / -  Изгрев, Общ. Благоевград:   005014, 005018, Васил Левски, Местност Кури Дере, Ул. Предел, Упи Vi-405, Кв.26, Упи Xv-391,Кв.6, Упи-І-394,Кв.13, Упи-Х-159,Кв.4

На 12.12.2018  /09:15 - 10:00 ; 14:30 - 15:00 / -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере

На 10.12.2018  /09:15 - 10:00 ; 12:00 - 12:30 ; 13:00 - 14:00 ; 15:00 - 16:00 / -  Симитли:   Христо Ботев

Община Гоце Делчев  

На 10.12.2018  /12:30 - 16:30 /   На 12.12.2018  /13:30 - 16:30 / -  Брезница:   Керанека

На 12.12.2018  /09:30 - 16:00 / -  Господинци

На 10.12.2018  /12:30 - 16:30 /   На 12.12.2018  /13:30 - 16:30 / -  Гоце Делчев:   Алеко Константинов, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Местност Мочура, Местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Района На Бензиностанция Еко, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин

На 10.12.2018  /09:30 - 16:00 / -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски, Генерал Ковачев, Илинден, Пенчо Славейков, Търговска

На 12.12.2018  /09:00 - 15:30 / -  Гоце Делчев:   Бяло Море, Кирил И Методий, Места, Пейо К.Яворов, Солун, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон

На 13.12.2018  /09:00 - 16:30 / -  Гоце Делчев:   Дунав, Паоло Ленц, Симеон Радев, Солун

На 10.12.2018  /09:00 - 13:30 / -  Лъжница:   Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.12.2018  /09:30 - 16:00 / -  Мусомища:   32012, Ал. Стамболийски, Бяло Море, Димитър Талев, Дунав, Еделвайс, Ивайло, Краището, Места, Местност Стопански Двор, Местност Чукутлука, Ниш, Пирин, Сливница, Толбухин, Топлика, Хаджи Димитър, Юрий Гагарин

На 10.12.2018  /12:30 - 16:30 /   На 12.12.2018  /13:30 - 16:30 / -  Мусомища:   Местност Стопански Двор

Община Гърмен  

На 11.12.2018  /09:30 - 16:00 / -  Гърмен:   Извън Регулацията

На 11.12.2018  /09:30 - 16:00 / -  Марчево:   047096 По Квс На С. Марчево

На 14.12.2018  /09:30 - 16:00 / -  Хвостяне

Община Кресна  

На 13.12.2018  /08:45 - 10:00 /   На 14.12.2018  /15:00 - 16:15 / -  Струмяни:   221, 7-Април, Будител, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян

За Периода 13-14.12.2018  /08:45 - 16:15 / -  Струмяни:   Главен Път Е79, Неуточнен Адрес

Община Петрич  

На 12.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Беласица:   Местност Седми Километър

На 11.12.2018  /12:45 - 13:15 ; 13:45 - 14:15 / -  Беласица

На 10.12.2018  /08:15 - 16:30 /   На 11.12.2018  /08:15 - 16:30 /   На 12.12.2018  /08:15 - 16:30 /   На 13.12.2018  /08:15 - 16:30 /   На 14.12.2018  /08:15 - 16:30 / -  Кавракирово:   Местност Тополите

На 10.12.2018  /08:30 - 16:00 / -  Кърналово:   Вит, Витоша, Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 11.12.2018  /09:30 - 13:00 / -  Марикостиново:   Бузлуджа, Главен Път Е-79, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Марица, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Отец Пайсий, Петър Берон

На 10.12.2018  /08:15 - 16:30 /   На 11.12.2018  /08:15 - 16:30 /   На 12.12.2018  /08:15 - 16:30 /   На 13.12.2018  /08:15 - 16:30 /   На 14.12.2018  /08:15 - 16:30 / -  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 11.12.2018  /09:30 - 13:00 / -  Монтана:   Хан Кубрат

На 11.12.2018  /12:45 - 13:15 ; 13:45 - 14:15 / -  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Атон, Баучер, Бежанка, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Варна, Васил Кънчев, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Деде Агач, Демир Хисар, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кожух, Кочо Мавродиев, Круша, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, Местност Иловица, Местност Козлек, Местност Младежки Дом, Местност Яворите, Митрополит Герасим, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Папульо, Патриарх Евтимий, Пере Тошев, Петко Р.Славейков, Плевен, Полковник Дрангов, Пощенска, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св.Св. Кирил И Методи, Света София, Свети Георги, Славянска, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Стоян Търнаджиев, Струмешница, Тетово, Тома Митов, Тракия, Упи І,Кв177 А, Упи Іі, Кв.245, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис Iii, Чаталджа, Явор, Яне Сандански

На 10.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 11.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 12.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 13.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 14.12.2018  /08:30 - 16:30 / -  Петрич, Общ. Петрич:   Айран Бунар, Алмалък Омондрос, Битоля, България, Ванга/Опълченска/, Георги Урумов, Георги Урумов, Гоце Делчев, Димитър Талев, Дунав, Иваник Иловица, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Карачали, Княз Борис I, М.Омондрос, Местност Айран Бунар, Местност Бела Мара, Местност Бухото, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Омондрос, Местност Поляните, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Първомайски Път, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Серска, Тодор Александров, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Цар Борис Iii, Червена Скала, Яне Сандански

На 13.12.2018  /09:30 - 15:30 /   На 14.12.2018  /09:30 - 15:30 / -  Петрич, Общ. Петрич:   България, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Митрополит Герасим, Полковник Дрангов, Тома Митов, Цар Борис Iii, Яне Сандански

На 11.12.2018  /12:45 - 14:15 / -  Петрич, Общ. Петрич:   Варна

На 10.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 11.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 12.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 13.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 14.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Петрич, Общ. Петрич:   Гр. Петрич, Упи Ii, Кв. 53, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис Iii

На 12.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов, Беласица, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Извън Регулацията, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Местност Моста, Местност Траканите, Младост, Неуточнен Адрес, Русия, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански

Община Разлог  

На 11.12.2018  /10:30 - 12:00 / -  Банско:   България, Отец Паисий, Стефан Стамболов

На 13.12.2018  /12:30 - 16:00 / -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шафле Дере, Шеста

На 13.12.2018  /08:30 - 14:30 / -  Баня, Общ. Разлог:   Двадесет И Пета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Шеста, Шестнадесета

На 11.12.2018  /09:00 - 12:00 / -  Бачево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Костадин Катранджиев, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Рила, Тодор Каблешков

На 14.12.2018  /11:00 - 16:00 / -  Разлог:   Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

На 11.12.2018  /14:30 - 16:00 / -  Разлог:   Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Войнишка, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Черна Река

Община Сандански  

На 11.12.2018  /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 /   На 13.12.2018  /08:45 - 10:00 /   На 14.12.2018  /15:00 - 16:15 / -  Влахи:   Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, Упи Іі, Кв.4 - В.З. Въбите

На 11.12.2018  /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 /   На 13.12.2018  /08:45 - 10:00 /   На 14.12.2018  /15:00 - 16:15 / -  Илинденци:   Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста

На 11.12.2018  /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 /   На 13.12.2018  /08:45 - 10:00 /   На 14.12.2018  /15:00 - 16:15 / -  Кресна:   Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 10.12.2018  /09:00 - 12:15 / -  Ново Делчево:   Братя Миладинови, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Здравец, Иван Вазов, Кирил И Методий, Партизанска, Погребите, Славянска, Христо Смирненски

На 11.12.2018  /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 /   На 13.12.2018  /08:45 - 10:00 /   На 14.12.2018  /15:00 - 16:15 / -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 11.12.2018  /10:00 - 11:00 ; 14:30 - 15:15 /   На 13.12.2018  /08:45 - 10:00 /   На 14.12.2018  /15:00 - 16:15 / -  Сандански:   Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 12.12.2018  /13:00 - 16:15 / -  Сандански:   Градски Парк, Идентификатор 65334.303.703, Местност Паркова Зона

На 13.12.2018  /09:00 - 16:15 / -  Спатово

Община Сатовча  

На 11.12.2018  /09:30 - 16:30 / -  Плетена:   М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен Адрес

На 12.12.2018  /09:30 - 16:30 / -  Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Ивайло, М.Развана, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, Родопи, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

Община Симитли  

На 13.12.2018  /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:15 / -  Градево:   Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини Дол, Свини Дол

На 13.12.2018  /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:15 / -  Долно Осеново:   291, Кв. 9, Ii--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, Пи-061004 М.Лаката

На 13.12.2018  /08:30 - 16:15 ; 08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:15 / -  Полето:   026023, Кв.3 Упи V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, Упи Vi-381,382,Кв.2, Упи-I, Кв.21

На 13.12.2018  /08:30 - 09:30 ; 15:30 - 16:15 / -  Симитли:   Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв.Ораново, Любен Каравелов, М.Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, Упи Іі-339, 338, Кв.33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 12.12.2018  /08:00 - 16:30 / -  Симитли:   Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 11.12.2018  /13:30 - 16:30 / -  Симитли:   Упи Ii-1437,Кв.19

На 11.12.2018  /08:30 - 15:30 / -  Черниче:   Васил Левски, Георги Димитров, Кирил И Методи, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Пи 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Яне Сандански

Община Струмяни  

На 11.12.2018  /09:45 - 15:15 ; 11:00 - 11:30  По Искане На "Есо" Еад/ -  Долна Градешница:   Неуточнен Адрес

На 11.12.2018  /12:30 - 16:15 / -  Илинденци:   Алеко Константинов, Втора, Двадесет И Осма, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Илинден, Пета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Девета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.12.2018  /09:15 - 12:00 / -  Илинденци:   Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Св. Трифон, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Черноризец Храбър, Четиридесет И Четвърта, Четиридесета

На 11.12.2018  /09:45 - 15:15 ; 11:00 - 11:30  По Искане На "Есо" Еад/ -  Илинденци

На 11.12.2018  /12:30 - 16:15 / -  Сандански:   Илинден

На 11.12.2018  /09:45 - 15:15 ; 11:00 - 11:30  По Искане На "Есо" Еад/ -  Струмяни:   Главен Път Е79, Струма

Община Якоруда  

На 12.12.2018  /09:00 - 10:30 / -  Черна Места

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода aa6