Децата на „Бузлуджа” гостуваха в контрола на „Левски”

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

„Левски” /София/ - „Бузлуджа” 8:6

Детският тим на „Бузлуджа” гостува в приятелска среща на софийския „Левски”. Двубоят се игра на терена с изкуствено покритие „Герена”. Подготвителната група на „Бузлуджа” се води от треньорите Светли Горчев и Георги Петров. Малките футболисти /родени 2003 г./ изиграха 3 полувремена по 15 минути. Първата част завърши при резултат 4:0 за домакините от „Левски”. През второто полувреме децата на „Бузлуджа” успяха да изравнят - 4:4 и дори да поведат в резултата с 4:6. Третото полувреме отборът на „Левски” отново изравни и постигна победа с 8:6.

За тима на „Бузлуджа” 4 попадения отбеляза Християн Атанасов и по едно – Александър Спиров и Алекс Кирилов.

Само за седмица това е вторият официален мач на детския тим на „Бузлуджа”. В първата среща се наложиха над отбора на „Зона спорт” в Кюстендил с 2:1.

„Децата играят с голям хъс и подобни срещи се отразяват добре на подготовката им. Ще организираме и други контроли”, заяви президентът на ФК „Бузлуджа” Илчо Велинов.