Най-красивия си рожден ден отпразнува с роднини и приятели навръх тежкия християнски празник Петровден чаровната Валентина Рамова от Гоце Делчев.
За своя 20-годишен юбилей щастливата рожденичка бе отрупана с цветя, а най-скъпият за нея подарък – екскурзия до атрактивния турски курорт Мармарис, бе изненадата от любимата й майка Соня Бойкова, която е служител в РУП - Гоце Делчев, и от леля й Веселина Димитрова.
Валентина е първа година студентка в УНСС, специалност „Администрация и управление”. Заради отличния си успех талантливата девойка е получила европейска стипендия. Мечтата й е да завърши второто си висше образование в Академията на МВР в Симеоново.
„Като млад и амбициозен човек, имам много мечти и реалистични планове. Мечтая да пътувам свободно и да обиколя света. Досега задграничните училищни и семейни екскурзии за мен бяха табу, тъй като баща ми не пожела да подпише декларацията, която да ми дава това право. Без този документ до навършване на пълнолетие децата на разведените родители не могат да пътуват извън България без изричното разрешение и на двамата родители", обясни Валентина.
Според нея този закон трябва да бъде променен, защото е в ущърб както на децата на разведените родители, така и за родителя, на когото е поверена грижата за детето.
Да е жива и здрава, много щастлива, все така красива, успешна и разумна и да преследва и сбъдва мечтите си, бяха сред многото пожелания, които отправяха с любов близките и приятелите на Валентина на тържеството, което майката подари на дъщеря си за 20-ия й рожден ден.
„Освен че много я обичам, аз безкрайно я ценя, защото Валя е най-ценното нещо в живота ми. За мен тя е най-добрият приятел и съветник, заедно решаваме проблемите си и заедно се радваме на успехите си. Зад нас двете винаги са били родителите ми, които са ни голяма опора, както и моята сестра Веселина. Щастлива и горда майка съм“, сподели Соня Бойкова.
ОЩЕ СНИМКИ ВИЖТЕ ВЪВ "ФОТО МРЕЖА"