Хванаха 49-годишен от Добринище да шофира с 2,43 промила алкохол, 44-годишен водач от Якоруда - с 1,99

Снимка: Infomreja.bg, архив

Двама водачи от Добринище и Якоруда са спипани да управляват леките си автомобили след употреба на големи количества алкохол.

В събота около 23:00 часа в Добринище 49-годишният В.Е. от града е заловен зад волана на "Алфа Ромео" с наличие на 2,43 промила в издишания въздух.

44-годишният С.М. от Якоруда пък е засечен да управлява в нетрезво състояние лек автомобил "Опел Астра". Проверката е извършена в петък около 23:30 часа в Якоруда.

Униформените тествали водача, чиято проба отчела 1,99 промила.

С бързо производство за извършено престъпление по чл. 343В, ал. 2 от Наказателния кодекс се сдоби тази нощ и 26-годишният неправоспособен водач  Й. Ф. от село Микрево, община Струмяни. Той е спипан при проверка на автомобила му "Мерцедес" в благоевградския квартал "Еленово".

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода l9n

FACEBOOK