Единство (Дъбница) елиминира Пирин (ГД) за Купата на АФЛ и се изправя срещу Изтребител

Четвъртодивизионният Единство 2005 (Дъбница) отстрани доскорошния участник в "А" група Пирин (Гоце Делчев) от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига.

Двубоят се игра на терена в Дъбница, а домакините се наложиха с резултат 2:0.

В този мач старши треньорът на неврокопчани Йордан Боздански пусна юношите старша възраст на тима, докато основните играчи се подготвяха в Гоце Делчев за домакинския мач  от 1/16-финалите за Купата на България срещу втородивизиония Добруджа (Добрич), който е утре от 16:00 часа.

По едно попадение през двете полувремена отбеляза отбелязаха Мохамед Летиф и Христо Шоколаров.

Така на полуфиналите за област Благоевград Единство (Дъбница) ще гостува на Изтребител (Ново Делчево).

В другата двойка Места (Хаджидимово) посреща на свой терен Вихрен (Сандански).