18-годишен водач и пътник пострадаха при катастрофа с диво прасе в Ямбол

Снимка: Infomreja.bg

Пробата за употреба на алкохол на 18-годишния водач е отрицателна

На 25 септември около 21.30 часа в гр. Ямбол, на ул. „Ормана“ е  настъпило пътнотранспортно произшествие, съобщават от полицията.

На място е установено, че лек автомобил „Рено Сценик” движещ се в посока м. „Ормана“ се блъска в пресичащо пътното платно диво прасе, в резултат на което водачът губи контрол над автомобила, напуска платното и се блъска в крайпътно дърво.

По първоначални данни, в следствие на удара са пострадали: 17-годишен пътник, който е с гръдна травма и 18-годишния водач, който е с контузна рана на главата и комоцио. Другите двама пътници не са пострадали.

Пробата за употреба на алкохол на 18-годишния водач е отрицателна. Извършен е оглед на местопроизшествието. Образувано е досъдебно производство. 

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 9kd

FACEBOOK