Състезатели от България, Румъния и Италия мериха сили в турнир по канадска борба в Благоевград

Снимки: Община Благоевград

Най-много спортисти в категория се бориха при юноши над 70 кг

Международен турнир “Благоевград Оупън " събра в Благоевград 124 състезатели от цяла България, от съседна Румъния и от Италия.

Най-много спортисти в категория се бориха при юноши над 70 кг (16) и мъже до 85 кг (19).

При мъже дясна ръка (85 кг) състезателят на “Арм спорт Благоевград“ Станислав Терзиев завоюва 2-ро място. Пръв в категорията е Християн Малаков, а трети стана Димо Димитров.

На лява ръка (85 кг) първо място спечели Димо Димитров, второ място зае Валентин Господинов, а бронзов медал спечели Християн Малаков.

В категория (70 кг) на дясна ръка Георги Георгиев от “Арм спорт Благоевград" спечели златен медал, а след него се класираха Росен Наков и Ивелин Милев.