"Лудогорец" вкара шест гола за най-убедителната си победа през сезона

Снимка: Pixabay

Той е водач в таблицата с 57 т.

Лудогорец" се върна на върха в Първа лига след разгром с 6:0 над "Локомотив" (София) в Разград в среща от 25-тия кръг. Шампионите не срещнаха никакъв проблем срещу гостуващия отбор и постигнаха най-убедителната си победа този сезон.

Квадво Дуа вкара два гола във втората и 53-ата минута от дузпа. По веднъж се разписаха Ивайло Чочев в 38-ата, Бернард Текпетей в 43-ата, Руан Секо в 57-ата и Аслак Фон Витри в 88-ата минута.

Двубоят беше белязан и от тежка контузия на вратаря на "Локомотив" Александър Любенов. Той повали Дуа, правейки дузпа, но в ситуацията получи удар в главата.

"Лудогорец" е водач в таблицата с 57 т., с три повече от "Черно море", който е и с мач повече. "Локомотив" е 12-ти с 25 т., като е допуснал 46 гола. /dnevnik.bg/