Славия обърна Локомотив (София)

Снимка: БТА

Славия събра актив от 29 точки на десетата позиция, Локомотив е 11-и с четири пункта по-малко

Локомотив София отстъпи на Славия с 1:2 у дома в поредно издание на малкото столично дерби. Двубоят от 24-ия кръг на Първа лига предложи обрат, а в герой за "белите" се превърна Владимир Николов, съобщава БНР.

Домакините започнаха по-добре срещата и поведоха след 24 минути игра, когато Селсо Рапосо подаде на Антъни Иванов, който със страхотен шут матира Светослав Вуцов.

Три минути след началото на второто полувреме Владимир Николов изравни за гостите от "Овча купел", преди отново той да се окаже в прегръдките на съотборниците си четвърт час по-късно, реализирайки втория си гол в срещата.

Той се оказа победен и така след обрат Славия събра актив от 29 точки на десетата позиция. Локомотив е 11-и с четири пункта по-малко.