Вихрен Манев ще раздава правосъдие на на мача Пирин - Литекс за Купата на България

снимка: infomreja.bg, архив

БФС обяви съдийските наряди за продстоящите 1/16-финални битки от турнира за Купата на България.

Елитният съдия Вихрен Манев ще ръководи двубоя Пирин (Благоевград) - Литекс в четвъртък от 18:00 часа.

Реферът от Черниче Александър Костадинов пък бе назначен за двубоя Монтана - ЦСКА в сряда.

На Волен Чинков е поверен двубоя в Симитли между Септември и Хасково.

Тихомир Алексов ще раздава правосъдие в мача между Пирин (Разлог) и Локомотив (Сф) ,който ще се играе в столицата.

Радослав Гидженов ще свири двубоя в между Пирин (ГД) и Добруджа, а гостуването на Банско срещу четвъртодивизионния Куклен е поверено на рефера Боян Славков.

Ето всички съдийски назначения:

 
23.09.2014г. Вторник 16:00ч.

ВЕРЕЯ /СтЗ/ - ЛОКОМОТИВ /Пд/ ст. Берое

РАДОСЛАВ СТАНЕВ МИЛЕН СТАНЕВ ЦАНКО СИМЕОНОВ

4-ти ЦАНКО МИНДАЛОВ


 ЛОКОМОТИВ /Мз/ - БОТЕВ /Пд/

ПЕТЪР ДОРОВСКИ ПЕТЪР ДЖУГАНСКИ БОРИСЛАВ МИТРЕВ

4-ти ЛЮДМИЛ ПАВЛОВ


23.09.2014г. Вторник 16:00ч.

СПАРТАК /Вн/ - ЛЕВСКИ /Сф/

ВЛАДИМИР ВЪЛКОВ АТАНАС БОЗЕВ СТЕФАН ДИМИТРОВ

4-ти СТЕФАН ПАВЛОВ


24.09.2014г. Сряда 15:45ч.

МОНТАНА/Мон/ - ЦСКА /Сф/

АЛЕКСАНДЪР КОСТАДИНОВ НИКОЛАЙ МАРКОВ МИРОСЛАВ МАКСИМОВ

4-ти АДРИАН ПЕТРОВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

ПИРИН /Рзл/ - ЛОКОМОТИВ /Сф/ ст. Локомотив Сф

ТИХОМИР АЛЕКСОВ КОСТАДИН ТАНОВЧЕВ КИРИЛ ЧАКЪРОВ

4-ти ПЕТЪР ГРИГОРОВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

ДУНАВ /Рс/ - РАКОВСКИ /Рак/

ПЕТЪР КИРИЛОВ ХРИСТО ХАДЖИЙСКИ МИХАИЛ КРЪСТЕВ

4-ти ДИМИТЪР ЖЕЛЯЗКОВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

СОЗОПОЛ /Сз/ - ЧЕРНО МОРЕ /Вн/

ГЕОРГИ ИГНАТОВ ИВО БОЕВ СТОЯН ВЛАДИМИРОВ

4-ти ЖИВКО НЕДЯЛКОВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

БУРГАС /Бс/ - БЕРОЕ /Ст.З/

СТОЯН ДЕНЕВ ДАНИЕЛ НИКОВ АНДРЕЙ НИКОЛОВ

4-ти ВАЛЕНТИН СТАНЧЕВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

МАНАСТИРИЩЕ /Ман/ - ЛОКОМОТИВ / ГО/

ГЕОРГИ ГИНЧЕВ АСЕН КРУМОВ СТЕФАН ПЕЦАНОВ

4-ти НИКОЛА АТАНАСОВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

АТЛЕТИК КУКЛЕН /Кук/ - БАНСКО /Бан/

БОЯН СЛАВКОВ АНТОАН ГЕОРГИЕВ НИКОЛАЙ ЧАКЪРОВ

4-ти НЕДЕЛЧО ГАДЖАЛОВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

БОТЕВ / Гъл / - МАРЕК /Дуп/

РУМЕН ХРИСТОВ ЕНЧО ЕНЧЕВ ВЕНЦИСЛАВ БАНЧЕВ

4-ти ВАЛЕНТИН ЖЕЛЕЗОВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

СЕПТЕМВРИ /Сим/ - ХАСКОВО /Хас/

ВОЛЕН ЧИНКОВ ПЕТЪР СТОЙЧЕВСКИ ЮЛИЯН ТОДОРОВ

4-ти ДИМИТЪР БУРОВ


24.09.2014г. Сряда 16:00ч.

ПИРИН /ГД/ - ДОБРУДЖА /Дч/

РАДОСЛАВ ГИДЖЕНОВ ГЕОРГИ СТАМБОЛДЖИЕВ ЦВЕТАН ГОРАНОВ

4-ти ГЕОРГИ ИВАНОВ


24.09.2014г. Сряда 18:00ч.

ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС /Бс/ - СЛАВИЯ /Сф/

МАРТИН СТОИМЕНОВ ВИКТОР ГЛАВИНСКИ ДРАГОМИР МИЛЕВ

4-ти ПАВЛИН ТЮТЮНДЖИЯН


24.09.2014г. Сряда 18:45ч.

БОТЕВ /Вр/ - ЛУДОГОРЕЦ /Рз/ ст. Лудогорец Арена Рз.

ДРАГОМИР ДРАГАНОВ СВЕТОСЛАВ ДИНЕВ ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

4-ти МИХАИЛ ПАРУШЕВ


25.09.2014г. Четвъртък 18:00ч.

ПИРИН /Бл/ - ЛИТЕКС /Лч/

ВИХРЕН МАНЕВ НИКОЛАЙ АНГЕЛОВ ГЕОРГИ КАРАКОЛЕВ

4-ти БОРИСЛАВ КОЛЕВ

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2za