„Велбъжд” с успешен старт в новото първенство

снимка: Дани Асенова, infomreja.bg

Отборът на „Велбъжд”, воден от треньора Юлиян Кръстев, започна с победа участието си в новото първенство на Югозападната „В” група. Кюстендилският тим спечели с 0:2 при гостуването си на ПФК „Хебър” в Пазарджик. Голмайстори за отбора станаха Иво Велинов в 78-та и Мартин Димитров в 90-та минута.

„Доволен съм от победата и играта. През първото полувреме на 3 пъти излизахме сами срещу вратаря, но не успявахме в завършващия удар. През втората част на два пъти и гредата спаси домакините”, каза старши треньорът Юлиян Кръстев.

Състав: Кирил Кирилов, Данаил Иванов, Ивайло Иванов, Иво Велинов, Александър Георгиев, Велизар Мирчев, Кирил Мицов /60-Георги Желев/, Бисер Методиев /75- Мартин Димитров/, Виктор Анастасов /82-Светлозар Момчилов/, Кирил Вълов и Мирослав Петров.

В следващия втори кръг „Велбъжд” посреща в неделя /04.09./ от 18.00 часа на стадион „Осогово” още един отбор на Пазарджик – ОФК „Хебър”. 17 футболисти и 10 юноши са картотекирани в Зоналния съвет на БФС-София.