Трета победа от три мача за девойките на България до 16 г. на турнира под егидата на УЕФА в Албена

Снимка: БФС

Днес нашите момичета спечелиха с 1:0 над Северна Македония

Националният отбор на България за девойки до 16 г. спечели и последния си двубой от приятелския международен турнир под егидата на УЕФА в Албена. Днес нашите момичета спечелиха с 1:0 над Северна Македония и затвърдиха добрите впечатления, които оставиха в предишните два двубоя.

Двубоят протече равностойно, но все пак по-напористите действия на България в началото на второто полувреме доведоха до победен гол, дело на влязлата като резерва Никол Диманова в 54-тата минута.

България WU16 спечели по категоричен начин първото място в надпреварата, след като преди това победи и Северна Ирландия (1:0) и Черна гора (3:0).

Стартовият състав на България: 1. Мартина Илиева, 2. Елена Каменова, 4. Ивана Чалъкова, 5. Гергана Халянова, 6. Тереза Попова, 16. Ана Церовска, 17. Рая Бонева, 22. Румяна Дъмбалова, 7. Силяна Михалева, 8. Моника Балиова, 11. Катерина-Мария Равначка.