Тодор Настев от СК „Дарис“ с блестящо представяне на международен лагер в Сърбия

Снимки: СК "Дарис"

На самото състезание Тодор изигра 3 срещи, като спечели 2 и 1 завърши наравно

От 5 до 13 май в Аранджеловац, Сърбия се проведе международен лагер по Олимпийско карате и контролни мачове, който беше част от подготовката за Европейското първенство за мъже и жени в Турция, в края на месец май.

На него, по покана на организаторката Роксанда Атанасов, треньор на Олимпийската, Европейска и Световна шампионка - Йована Прекович, беше поканен състезателят на СК „Дарис“ – Кюстендил, Тодор Настев.

Също така там редовно се подготвя и нашата Олимпийска шампионка и Спортист на България за 2021г. Ивет Горанова.

Страхотен, тежък лагер, със страхотна атмосфера, на който участваха освен двете Олимпийски шампионки, също така Световни, Европейски, Азиатски шампиони и медалисти, от 8 държави - България, Сърбия, Япония, Македония, Румъния, Швеция, Финландия и Босна и  Херцеговина.

На самото състезание Тодор изигра 3 срещи, като спечели 2 и 1 завърши наравно. Ивет Горанова изигра 6 срещи и спечели убедително контролите.

Тодор Навлиза във все по-добра форма, предстоят още 10 дни подготовка и пътува за Турция.

Той се състезава в категория 60 кг. кумите при мъжете и в отборното кумите мъже за Европейското първенство.