ЦСКА загуби с 2:3 от Рома

Снимка: Булфото

"Червените" завършват на последно място в група С с голова разлика 2:13

ЦСКА загуби с 2:3 от Рома в последния си мач от груповата фаза на Лига на конференциите, информира Gong.

Два гола за гостите на „Васил Левски” вкара Тами Ейбрахам. Нападателят се разписа в 15-ата и 53-ата минути, а едно добави Борха Майорал в 34-ата минута.

За „червените” точен беше Хамза Чатакович в 75-ата минута, а в продължението на мача Яник Вилдсхут оформи крайното 2:3.

„Вълците” започнаха вихрено двубоя и до голяма степен решиха всичко в мача до полувремето, а след третия гол значително намалиха оборотите. Това даде шанс на домакините да се върнат в срещата с две попадения, но за повече нямаше време.

Възпитаниците на Стойчо Младенов завършват на последно място в група С с голова разлика 2:13.