Вижте кандидатите за депутати и партиите, регистрирани в РИК-Кюстендил

Снимка: Infomreja.bg

Списък с кандидатите

Вижте кандидатите за депутати и партиите, регистрирани в РИК-Кюстендил:

ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ”

1.Румяна Методиева Ченалова

2.Владислав Кирилов Лехчански

3.Драгомир Димитров Максимов

ПП“АТАКА“

1.Кристиян Роберт Димитров

2.Любка Стефанова Велинова

Коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

1.Николай Димитров Табаков

2.Георги Илиев Георгиев

3.Стоян Николов Туповичарски

4.Спас Митков Митев

5.Емил Георгиев Крумов

6.Иван Христов Пипонов

Коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна“

1.Радослав Йорданов Радославов

2.Елица Ненкова Димова

3.Александър Пламенов Стамболийски

4.Вероника Руменова Темелкова

5.Людмила Александрова Костадинова

6.Кристина Валентинова Иванова

Коалиция „НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА - КОД, БЗНС, БДФ, СЕК“

1.Красимир Първанов Ранов

2.Румяна Ангелова Гиргинова

3.Капка Кирилова Атанасова-Пашалийска

4.Кирил Василев Кирилов

5.Ивайло Георгиев Хаджийски

7.Красимир Стоянов Стоянов

8.Стефан Методиев Йорданов

Коалиция „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

1.Галина Иванова Таваличка-Георгиева

2.Вергил Георгиев Кацов

3.Мариана Емилова Велинова

4.Марио Красимиров Грахльов

5.Любомир Иванов Стойков

6.Ангел Димитров Ангелов

7.Ивайло Пламенов Велинов

8.Валентин Александров Миладинов

ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

1.Стоян Генчев Стоянов

2.Николина Красимирова Спасова

3.Васимир Иванов Радулов

4.Кирил Георгиев Ленгарски

5.Росица Крумова Илчова

6.Стефан Стефанов Йорданов

7.Любомир Асенов Дамянов

8.Николай Данаилов Пешев

ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1.Виктория Димитрова Василева

2.Андрей Николаев Михайлов

3.Снежанка Райчова Траянска

4.Здравко Данаилов Данаилов

5.Антон Радославов Стойнев

6.Йордан Георгиев Лазаров

Коалиция ГЕРБ-СДС

1.Христо Богомилов Терзийски

2.Даниел Тихомиров Александров

3.Михаела Ясенова Крумова

4.Анелия Знаменова Любенова-Мандалска

5.Александър Иванов Паризов

6.Мишел Георгиева Виячева

7.Станислав Симеонов Тенев

8.Нели Николаева Точева

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1.Йонко Йорданов Гергов

2.Венцислава Миткова Стоилова

3.Елеонора Емилова Сотирова-Вучкова

4.Васил Христов Павлов

5.Вероника Георгиева Георгиева

6.Иван Христов Стефанов

ПП „ГРАЖДАНСКА ПЛАТФОРМА БЪЛГАРСКО ЛЯТО“

1.Борислав Кирилов Кьосев

2.Антоанета Благоева Серафимова

3.Кирил Драганов Михайлов

4.Здравко Симеонов Траянов

5.Николай Георгиев Николов

6.Лилия Димитрова Георгиева

7.Драгомира Георгиева Йорданова

8.Тодор Стоянов Димов

ПП „МИР“

1.Светлин Минков Колев

2.Йордан Борисов Янев

3.Жеко Иванов Жечев

4.Пламен Богомилов Стоянов

5.Моника Венциславова Георгиева

6.Йорданка Борисова Георгиева

ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

1.Антон Христов Андонов

2.Дончо Мончев Върбанов

Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“

1.Бойко Любомиров Клечков

2.Веселин Веселинов Плачков

3.Габриела Серафимова Златанчева

4.Йордан Каменов Тодоров

5.Десислава Георгиева Разсолкова

6.Йорданка Крумова Бозовайска

7.Лили Васкова Стоилова

8.Първан Ангелов Дангов

Коалиция „БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ“

1.Георги Петков Петров

2.Райчо Димитров Цветин

3.Васил Георгиев Маргин

4.Пламен Райчов Караканов

5.Калоян Пламенов Петров

6.Христо Страхилов Михалчев

7.Гергана Василиева Васева

8.Любомир Христов Димитров

Коалиция „ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА“

1.Георги Василев Градевски

2.Антон Георгиев Сираков

3.Кирил Павлов Вуковски

4.Александър Иванов Александров

ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ”

1.Александър Веселинов Новаков

2.Евелина Емануилова Илиева

3.Юлиян Минчев Матеев

4.Марина Данаилова Алексиева

ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

1.Милослав Юриев Методиев

2.Светлин Яник Зарев

3.Юри Андонов Пашев

4.Мария Михайлова Манева

5.Христо Василев Христов

6.Светлана Димитрова Тезгетарска

ПП „БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА“

1.Антон Стойнев Александров

2.Татяна Виденова Иванова

ПП „БРИГАДА“

Ивайло Цветков Чобанов

ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“

Росен Любенов Манолов

ПП „СВОБОДА“

1.Огнян Николаев Симеонов

2.Иван Георгиев Генов

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 2cn