За трети път! Ваня Гатдерова се изправя срещу Нуредин Кафелов в Якоруда

Колаж: Infomreja.bg

В Смолево, Юруково и Конарско изборът е предрешен

Двама кандидати атакуват кметския стол в Якоруда.

Срещу досегашния кмет Нуридин Кафелов от ДПС се изправя дама – това е Ваня Гатдерова, излъчена от ГЕРБ.

Местната лидерка на партията на Бойко Борисов се изправя срещу дългогодишния градоначалник за трети пореден път.

Ето и листите на партиите с кандидати за кметове и общински съветници в Якоруда:

ПП ГЕРБ

1. ВАНЯ КИРИЛОВА ГАТДЕРОВА

2. ДИМИТЪР НИКОЛОВ МЕХОМИЙСКИ

3. АТАНАС ВАСИЛЕВ АСЬОВ

4. АХМЕД ЮСЕИН КЬОСОВ

5. СЕЛВАН ИСМАИЛ ЧИТАК

6. МАРИЕЛА ГЕОРГИЕВА ВЕСАЛОВА

7. АТАНАС ГЕОРГИЕВ БУЧКОВ

8. ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ РОЙНЕВ

9. ЗДРАВКО КИРИЛОВ БАМБОВ

10. ЮНУЗ СААЙМИ КУНЧ

11. МУРАТ МУСТАФОВ МУСКОВ

12. АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ АЛЕКСАНДРОВ

13. ЦВЕТЕЛИНА МИЛЧОВА МАСЛАРОВА

14. РОСИЦА ЧАНКОВА ГОЛОМЕХОВА

15. ФАТМА ЕМИН ОСМАН

16. НИКОЛАЙ ПЕТРОВ ХАДЖИЦЕНЕВ

17. КРЕМЕНА АРСОВА ВЕЙСАЛ

Движение за права и свободи – ДПС

1. НУРЕДИН МУСОВ КАФЕЛОВ

2. ЗОЛЕЙКА АЛИ ИЛАНСКА

3. САЛИХ МУСТАФА ШОЛЬОВ

4. ЕМИНЕ МУСТАФА САПУНДЖИЕВА

5. АЛИШ ШАБАНОВ ВАКЛЬОВ

6. МЕРДИЕ МЕХМЕД ОСМАН

7. АХМЕД АЛИ АХМЕД

8. ВАЙДИН ХАСАНОВ МИСАНКОВ

9. МУСА САЛИХ АЛИ

10. НАСКО ТАНЧЕВ КОТОМАНОВ

11. САБРИ МЕХМЕДОВ КУНГЬОВ

12. САБРИ АБИДИН МАНГОВ

13. АЛИ МЕХМЕД КАРАФЕИЗ

14. МЕХМЕД НЕДЖИП МЕХМЕД

15. МУСА АХМЕД СИРАЧКИ

16. ЗЮЛФИЕ ЕРКИН КЬОРОВА

17. КРАСИМИРА ШИБИЛОВА КАЛАЙДЖИЕВА

Останалите кандидат-съветници са Ахмед Али Хаджийски от ВОЛЯ и ПП АБВ (Алтернатива за българско възраждане) - Мустафа Мехмед Кьос.

Три дами се борят за място, излъчени от БСП - Катица Димитрова Цинцева-Кандина, Татяна Георгиева Филипова и Надежда Исидорова Рашкова.

Не дотолкова ще бъде оспорвана битката за кметове в някои якорудски села.

В Смолево има единствен кандидат - ЮСУФ ХАСАН ИЛАНСКИ - Движение за права и свободи – ДПС. Същото е положението и в Конарско - АХМЕД ИБРАХИМ АХМЕД, отново от Движение за права и свободи – ДПС. Както и в Юруково - ЕМИНЕ МЕХМЕДОВА ЕЛАНСКА - Движение за права и свободи – ДПС.

Останалите кандидати по населени места са:

Аврамово

  • Ахмед Али Хаджийски
    ВОЛЯ
  • АХМЕД МУСТАФА УЦЬОВ
    Движение за права и свободи – ДПС

Бел камен

  • МУСА САЛИХ ДУРЛЬОВ
    ПП ГЕРБ
  • САЛИ ДЖЕМАЛ КОРЕНАРСКИ
    Движение за права и свободи – ДПС

Бунцево

  • РЕСИМ ХЮСЕИН АБДУЛА
    ПП ГЕРБ
  • ДЖЕМИЛЕ МУСА КАРАФЕИЗ
  • Движение за права и свободи – ДПС

Черна Места

  • ХАЛИЛ ДЖЕМАЛ МУСА
    Инициативен комитет
  • ДЖЕМАЛ МУСА ШАРАНСКИ
    Движение за права и свободи – ДПС

КОМЕНТАРИ

Коментарите са забранени за тази статия.