Отборът „Перспектива“ спечели тазгодишния турнир по футбол за купата на КНСБ в Кюстендил

Снимки: КНСБ - Кюстендил

Отборът „Перспектива“ спечели тазгодишния турнир по мини футбол за купата на КНСБ и Община Кюстендил.

В състезанието, което се проведе на стадион „Странджата“, участваха 5 отбора, които изиграха 10 срещи.

С най-голям брой точки на първото място застана отборът „Перспектива“ -  10 точки, на второ място са футболистите на „Ливърпул“, а трети в надпреварата останаха ГПУ „Олтоманци“, които събраха 6 точки.

По време на турнира беше излъчен и най-добър вратар в лицето на Емил Влахов от „Перспектива“, а за най-добър играч беше обявен Антонио Ангелов от отбора „Ливърпул“, съобщи пред ИНФОМРЕЖА председателят на КНСБ, Яни Георгиев.

Отборът, класирал се на първо място получи купа, бяха предвидени и индивидуални награди за най-добрите футболисти.