КК „Шурикен“ - Кюстендил, с 2-ро място от Националната купа по карете

Снимка: КК "Шурикен"

Кюстендилските каратеки спечелиха 17 златни, 11 сребърни, 17 бронзови медала и 7 купи

Голям успех за КК „Шурикен“ - Кюстендил, които спечелиха 2-ро място на Националната купа по карете 2021, организирано от Българската Национална Федерация по Карате.

Предвид високия ранг на събитието в националния спортен календар, взеха участие 27 клуба от цялата страна с повече от 600 участници.

Събитието протече при отлична организация и при спазване на всички противоепидемични мерки.

КК „Шурикен“ участва с 36 състезателя във всички възрасотви групи и спечели 17 златни, 11 сребърни, 17 бронзови медала ,7 купи и се класира на 2 място в крайното класиране по медали

Изключително сме доволни от всички състезатели на клуба за поредна година показваме, че сме един от най-добрите и голями клубове в България, обявиха още от кюстендилския тим.