Волейболистите от Разлог до 12-годишна възраст станаха републикански шампиони

Снимки: Община Разлог

Волейболистите от Разлог до 12-годишна възраст спечелиха финалите на държавното първенство по волейбол.

В състезанието участваха 18 отбора, разделени в три групи. Първият турнир от държавното първенство се проведе в Луковит, след което Суперфиналът бе в Етрополе.

Там, във финалната шестица, отборът на ВК „Пирин“ - Разлог, с треньор Георги Белчев, победи петте опонента и спечели златните медали.

За 6-те дни от първенството младите надежди от Разлог изиграха общо 10 мача, като отстраниха школите на волейболната академия на „Люлин“ и академията на Стойчев и Казийски.

Мартин Мандаров грабна статуетката и за най-добър състезател на България в тази възраст.

Кметът на община Разлог инж. Красимир Герчев посрещна малките спортисти с шампионска торта и им пожела да запазят спортния си дух и да продължават да печелят безапелационно и занапред.