„Велбъжд” със загуба на старта в зона „Струма”

снимка: Дани Асенова, infomreja.bg

В първия кръг от първенството на зона „Струма” юношите старша възраст на „Велбъжд” записаха загуба с 1:3 от „Вихрен” /Сандански/ на стадион „Осогово”. Възпитаниците на треньора Анатоли Бачовски позволиха на гостите да се наложат на терена и да отбележат първите два гола в 26-та и в 49-та минута. В 77-та минута Анатоли Иванов намали резултата на 1:2, а в 83-та минута отборът на „Вихрен” се поздрави и с трети гол – 1:3. В 85-та минута Атанас Пенков напусна терена, заради втори жълт картон.

Състав: Явор Ганчев, Радослав Василев, Вилиан Видинов, Жорж Георгиев, Роберто Янкулов, Александър Димитров, Виктор Анастасов, Анатоли Иванов, Атанас Пенков, Любиша Манолчов, Павел Иванов-кап. и смените – Николай Йорданов, Христо Пандурски, Борислав Стоичков, Александър Георгиев. Главен съдия: Младен Пенев с асистенти Радослав Димитров и Йордан Тодоров.

В следващия 2-ри кръг от първенството юношите старша възраст на „Велбъжд” гостуват на 8-ми септември на „Беласица” /Петрич/.