„Велбъжд” изпусна новака „Оборище”

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

„Велбъжд” – „Оборище” /Панагюрище/ 2:2

Атакуващи начални минути за „Велбъжд” на ст. „Осогово”, но с пропуски на Кирил Вълов и Мирослав Петров пред вратата на гостите. В 22-та мин. пас на Бисер Методиев изведе Мирослав Петров, който излъга защитата и прехвърли вратарят – 1:0. В 37 мин. Бисер Методиев премина през защитата на „Оборище” и покачи на 2:0.

През втората част кюстендилския тим позволи не само гол в своята врата, но и изравняване на резултата от новака в Югозападната „В” група. Влезлият като смяна Янко Янков намали на 2:1. Янков игра миналото първенство в състава на „Велбъжд” и бе голмайстор на отбора. В 80-та мин. вратарят Кирил Кирилов получи гол с глава, след меле пред него - 2:2.

Състав: Кирил Кирилов, Юлиян Димитров, Александър Георгиев, Данаил Иванов /46-Адриан Бачовски/, Ивайло Иванов-кап., Кирил Мицов, Александър Кацаров /60-Николай Наков/, Велизар Мирчев, Кирил Вълов /85-Калин Стоянов/, Бисер Методиев, Мирослав Петров. Главен съдия: Костадин Стойчев с асистенти Стоян Владимиров и Веселин Митрушев от София.

В следващия 13-ти кръг от първенството в събота /22.10./ от 16.00 ч. „Велбъжд” гостува на „Перун” /Кресна”.