„Велбъжд” губи в първата си контрола

снимка: Дани Асенова, infomreja.bg

ОФК „Пирин” /Благоевград/ пребори „Велбъжд” с резултат 2:0. След две пропаднали контроли, заради снега „Велбъжд” най-сетне излезе срещу противник. При гостуване в първата си проверка от подготовката за новия сезон кюстендилци отстъпиха на общинския „Пирин” с 2:0.

„Получи се хубав мач, като „Пирин” са сглобили добър отбор. Вкараха ни два гола от далечно разстояние през първото полувреме. Използвах два различни състава през полувремената,”, каза старши треньорът на „Велбъжд” Юлиян Кръстев.
Двубоят започнаха: Николай Петков - вратар, Адриян Бачовски, Иво Велинов, Жорж Георгиев, Александър Георгиев, Кирил Мицов, Ваньо Горчаков, Бисер Методиев, Кирил Вълов, Велизар Мирчев и Мирослав Петров.

През второто полувреме играха: Кирил Кирилов - вратар, Милен Христов, Юлиян Димитров, Милчо Милчев, Анатоли Иванов, Ивайло Иванов, Атанас Пенков, Александър Кацаров, Георги Желев, Александър Димитров и Урош Душанич.

Юлиян Кръстев пусна в игра 5-те нови попълнения – вратарят Николай Петков, Ваньо Горчаков, Урош Душанич, Милчо Милчев и Милен Христов от „Бузлуджа”.

Тази седмица „Велбъжд” няма да има контроли,заради лошите метеорологични условия. Предстоят проверки с „Марек”, с дублиращия отбор на „Левски”, „Академик” /София/, „Малеш” /Микрево/ и „Банско”.