Юношите старша на Пирин бият Велбъжд у дома с 2:1

снимки: infomreja.bg

Съставът на Пирин до 19 години продължи доброто си представяне от началото на сезона.

Момчетата на Стефан Гошев победиха 2:1 у дома връстниците си от Велбъжд (Кюстендил) в мач от поредния кръг на първенството от Зона „София“.

Двубоят се игра на клубната база на „орлетата“ в Рилци.

И трите гола паднаха в заключителните минути на срещата.

Христо Христов бе точен за домакините в 85-ата минута, но две по-късно гостите изравниха чрез резервата Георги Георгиев.

Минута преди края авторът на изравнителното попадние за Велбъжд си вкара автогол и подари трите точки на Пирин.

На два пъти през първото полувреме гредите помогнаха на Велбъжд след удари на Васил Божинов и Браян Марков.

Така Пирин продължава да няма загуба на свой терен.

Стартов състав Пирин: Даниел Иванов, Мартин Тозпузов, Борислав Сандев, Христо Христов, Борислав Ганчев,  Васил Божинов, Венислав Стоилов, Владимир Гогов, Радослав Джамджиев, Кирил Грозданов, Браян Марков.

Стартов състав Велбъжд: Георги Василев, Любослав Александров, Алекс Маринов, Владислав Георгиев, Валери Максимов, Тедислав Славейков, Георги Стоев, Владислав Тасков, Алекс Михалков, Драгослав Драганов, Марио Стоянов, Георги Стойнев.