Спират тока следващата седмица в Пиринско

Снимка: Infomreja.bg

Прекъсвания на тока ще има в следните югозападни общини: 

Община Банско  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Банско: България, Кирил и Методи, местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: III,Кв. 49, IV,Кв 29, IVI-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Имот С Пл.№813, местност Бански Път, местност Камено, местност Конещица ПИ, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ I-056017, М. Бански Път, УПИ XIX-610 Кв 44, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 07.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Банско: местност Страгите

На 07.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Банско: 5-ти Октомври, Ангел Кънчев, Братя Велеганови, Вардар, Ген. Стилян Ковачев, Гладстоун, Димитър Талев, Ел-Тепе, Конарево, Минго Тодев, Полк.Димитър Младенов, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Матов, Цар Калоян

На 07.03.2018 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Банско: Иван Бележков, Кир Благо Тодев, Минго Тодев, Радон Тодев

На 07.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Банско: местност Грамадето, Пирин, улично осветление ТП Комфорт

Община Благоевград  

На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279.601.362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край

На 06.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ IX-144, Кв. 17, ХІ-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: махала Камбитци, местност Търлите, Селище, Общ. Благоевград

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Чимево Дере

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рилци: IX-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-ІV-468,Кв.25

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Илинден, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил и Методий

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид, Община Благоевград, Мах. Тасковска

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Лешко

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Логодаж: Гръчка Махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Палански Валог

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Рилци: УПИ VI-465,Кв.27, Цигларката

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./   На 09.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища

На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Марулево

На 08.03.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Благоевград: Армутлука, Струмско Център

На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище

На 08.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Струмско Център

На 08.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Въчевица, местност Буковец, местност Ушите

На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220,Кв.8

Община Гоце Делчев  

На 07.03.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода;

На 06.03.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен;  Гайтаниново: 021056 М.;Жингов Бряст;;  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана;  Гоце Делчев: Дунав;  Илинден, Общ. Хаджидимово;  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, ХІІ-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Лъки, Общ. Хаджидимово;  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі ,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра;  Ново Лески: М.Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003;  Парил;  Петрелик;  Садово, Общ. Хаджидимово: М.Вършилата -Индентификатор №042003;  Теплен;  Тешово: УПИ-IV+106;  Хаджидимово: 015002, X-551,Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-ІХ-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил;

На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Дуков, Братя Миладинови, Бяло Море, Дебър, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Прилеп, Стефан Захариев, Христо Силянов, Цариброд;

На 07.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, Кв.157,207,216,218, Кв.158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов;

На 07.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии;

На 07.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян;

На 07.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите;

На 07.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Добротино: 4043, Сарп Дере;

На 07.03.2018 г. /10:30 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Дряново: 029032 - М.Дяново;  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, местност Мочура, местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг;  Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, М. Маноле , Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката;  Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Ковачевица: Кв.23, УПИ ІV;  Копривлен: 142159, Неуточнен Адрес;  Лещен: УПИ II - 273;  Марчево: 042004,042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2;  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв.3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл.В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета;  Осиково, Общ. Гърмен;  Рибново: 048031, Ііі-966, Кв.56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М.Плевнето, М.Селища, М.Снесеното, М.Тръне, местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Скребатно;

На 07.03.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Балдево;

На 07.03.2018 г. /11:00 - 11:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баничан;

На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка;

На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Пенчо Славейков, Стойо Льондев, Шипка;

На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Беласица, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Сливница, Стара Планина, Шар Планина

Община Кресна  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна: I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна: Александър Македонски, местност Кресненско Ханче, Ново Село

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крупник: извън регулацията, местност Кресненско Ханче

На 06.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански

На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Влахи: Драколово

На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Кресна: Главен Път Е-79, Македония, местност Солунско Дере

На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Ощава: 54537.600.31.1, Германци, местност Русенци

На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 07.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата

На 08.03.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Долна Градешница: Втора, Главен Път Е79, Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Петрич  

На 06.03.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чучулигово: Капсиди

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 06.03.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кърналово: Арда, Бъкстон, Вела Благоева, Витоша, Марица, местност Слонищата, местност Улуко, местност Юрето, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Родопи, Септемврийска, Славянска, Хилендар, Цв.Радонов, Шипка

На 06.03.2018 г. /15:15 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: XII, Битоля, Гарата, Иван Апостолов, Места, местност Под Гарата, Свобода, УПИ-Xl,Кв.4,Гр.Петрич

На 06.03.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 1, Кв.355, Агапий Войнов, Атанас Маджаров, България, Георги Урумов, Дончо Лазаров, Европа, Истра, Кат Петрич, Катя Паскалева, Марица, Места, местност Грамадите, Папульо, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Софрони Врачански, Тодор Стоянов, Търговски Комлекс Биляна, УПИ Vі-374,Кв.351, Хіі-3719,Кв.8, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цар Симеон, Черно Море

На 07.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово: Бъкстон, Г.Димитров, Георги Раковски, Ленин, местност Сукако, местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов

На 07.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов

На 07.03.2018 г. /09:00 - 19:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Ильо Войвода, местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

На 07.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Еделвайс, Калоян, Крайречна, Липите, Огражден, Октомври, Партизанска, Пирин

На 09.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Иван Апостолов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Полковник Дрангов, Серска, Цар Борис III

Община Разлог  

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Краище

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: Александър Стамболийски

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Банско: Цар Симеон

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: местност Байова Борика, местност Бетоловото, местност Извора, местност Писана Черква, местност Църнако

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, местност Семково

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, местност Байова Борика, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Бетоловото, местност Извора, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Писана Черква, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: 15-ти Септември, 5-ти Километър, Бела Река, Гоце Делчев, Кукурево/Бетолово, Местн.Янколова Река, местност Бельов Баир, местност Бетоловото, местност Извора, местност Катарино, местност Кукурево, местност Пети Километър, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, местност Реденка, местност Църнако, Опълченска, Проф. Иван Кипров, Св.Климент Охридски

На 08.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Христо Ботев

На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Градево: местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност Мах.Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Разлог: База Предел, Бойков Рид, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Черна Река

На 08.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река

На 08.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Градево: местност Бяла Поляна, Требища

На 08.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Разлог: местност Логовете, местност Предел, Предел

На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско: Пирин

На 09.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Варош, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Възраждане, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Голак, Грънчарска, Д-Р Иларион Астинов, Дунав, Еделвайс, Занаятчийска, Занаятчийска, Иван Вазов, Иван Даскала, Изгрев, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Искър, Калиново, Лазар Топалов, Лазар Топалов, Марица, Марица, местност Бел Път, местност Катарино, местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Мехомия, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Неуточнен Адрес, Нов Път, Нова, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Поп Богомил, Първа, Рила, Родопи, Саровица, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Симеон Петеларов, Стара Планина, Стара Планина, Странджа, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Трети Март, УПИ III, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Шипка, Юндола, Явор, Явор, Яне Сандански

На 09.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: 15-ти Септември, Братя Миладинови, Възраждане, Георги С Раковски, Изворите, Македония, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Тодор Александров, Тодорица Попова

Община Сандански  

На 06.03.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Сандански: Р-Н Поленишки Път

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./   На 09.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: местност Струма

На 06.03.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ -  Поленица: Дабо, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 06.03.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ -  Сандански: местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Свобода

На 08.03.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Джигурово: УПИ VII-381

Община Сатовча  

На 06.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 06.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 06.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

Община Симитли  

На 06.03.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Черниче: Васил Левски, Георги Димитров, Кирил и Методи, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Яне Сандански

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черниче: М.Сухата Река

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 08:30 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска

На 07.03.2018 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полето: Галабарци

На 07.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Мездрата-2, местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18,Кв.18, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 07.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ -  Симитли: Свобода, Симитли

На 07.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крупник: 000024 местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил и Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Малчика, местност Виро, местност Въчева, местност Извор/Калуцик, местност Стопански Двор, местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брежани

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Железница, Общ. Симитли: VII-122, Имот 002867, местност Бачева Махала, местност Джалева Махала, местност Долно Церово, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХХІV-50

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Симитли: Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр.Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М.Драгова, М.Духарска, Малина, местност Бангеови Тополи, местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,Упи II-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, УПИ II-1437,Кв.19, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 07.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Поището, С.Долно Церово

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Свобода, Симитли, Симитли

На 07.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Черниче: 9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил и Методи, Ленин, М.Сухата Река, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, ПИ 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

Община Струмяни  

На 06.03.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  С.Микрево

Община Хаджидимово  

На 07.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 595, Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, местност Лозята, местност Шатора, Неуточнен Адрес, Октомври, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, УПИ Іі, Кв.44

Община Якоруда  

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дагоново

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Безименна

На 06.03.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията

<

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода a2g