Трима кандидати ще се борят за кмет на Гоце Делчев

Колаж: Infomreja.bg

В битката се впускат Владимир Москов, Борислав Пръков и Адем Зърбаш

Трима кандидати искат да носят званието и отговорността като кмет на община Гоце Делчев.

Владимир Москов се кандидатира за седми пореден път, което го прави ветеран в битката на местните избори. Той, по традиция, е подкрепен от БСП.

Опозиционната партия в общината - ГЕРБ, ще атакува стола на кмета с кандидата си за Неврокоп – Борислав Пръков.

От Националното движение за права и свободи излъчват своя кандидат – Адем Зърбаш.

Следват имената на кандидатите за общински съветници в местния парламент.

9 партии са се регистрирали със съответните кандидати:

ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ (АБВ)

1. Ангел Димитров Гераксиев

2. Валя Богданова Теодосиева-Рупчина

3. Мария Тошкова Бозукова

4. Константин Иванов Гулев

5. Росен Боянов Думанов

6. Марио Николаев Дърпатов

7. Благовеста Огнянова Стоилкова

8. Мария Димитрова Чакърдъкова-Бакалова

9. Магдалена Стоянова Йовчева

10. Александра Велкова Демерджиева

11. Наталия Росенова Карасмилова-Чилева

12. Мартин Валентинов Марин

13. Петър Васков Петров

14. Илия Цветанов Александров

15. Георги Костадинов Мешенлиев

16. Илия Тодоров Белчев

17. Димитър Стоилов Караилиев

18. Стефан Ангелов Лясков

19. Мария Тодорова Самокишева

20. Александър Смиленов Гюнджиев

21. Атидже Алилова Пилева

22. Ангел Андонов Пендичев

23. Николай Емилов Милетиев

24. Альоша Иванов Буцев

25. Иван Ангелов Поюков

26. Паскал Илиев Москов

27. Йото Бонов Петров

28. Илия Валентинов Колджиев

29. Илиян Костадинов Койков

ПП БЗНС

1. АНГЕЛ ДИМИТРОВ ЖИВКОВ

2. БЛАГОЙ АЛЕКСАНДРОВ ПЛЕВНЕЛИЕВ

ЗНС (СДС, ДБГ, ВМРО – БНД, ССД)

1. Стоян Иванов Вакареев

2. Иван Симеонов Душков

3. Андрей Костадинов Радонов

4. Иван Димитров Канелов

5. Димитър Костадинов Чепилов

6. Снежана Георгиева Стоева

7. Ирина Димитрова Пелтекова

8. Васил Димитров Узунов

9. Тодор Петров Праматаров

10. Хюсеин Тахир Грошар

11. Атанас Георгиев Устаилиев

12. Валентин Здравков Бончев

13. Тодор Георгиев Петрелийски

14. Величка Георгиева Белчева

15. Иван Илиев Шайков

16. Благой Николов Руйчев

17. Илия Костадинов Тиганчев

18. Красимир Николов Стоянов

19. Аврам Иванов Парнарев

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1. Спас Георгиев Тетимов

2. Никола Илиев Тафров

3. Стоян Любенов Шарланев

4. Петър Георгиев Калънов

5. Веселин Ташков Михайлов

6. Васил Христов Иванов

7. Иван Георгиев Сирмин

8. Светлана Тодорова Узунова

9. Иванка Николова Янева

10. Янка Тодорова Борумова

11. Янко Великов Сургов

12. Иван Борисов Ангушев

Движение за права и свободи – ДПС

1. ВЕДАТ МУСТАФА ХЮСЕИН

2. САЙДИ САЙДИ ЧОЛАК

3. ДЖАЛИЛ СЕЛИМ БОШНАК

4. МЕХМЕД МЕХМЕД МЕРСИМОВ

5. ШАБАН МЕХМЕД КЕСЕДЖИ

6. ИБРАХИМ ИСА АЯН

7. ХЮСЕИН ИБРАХИМ ЗЪРБАШ

8. ЛЮБОМИР ВАЛЕНТИНОВ КОЛДЖИЕВ

9. НЕДЖМИ БАЙРЯМ УРУЧ

10. РЕДЖЕП РЕДЖЕПОВ ЦИРЕВ

11. САИД МОХАРЕМ ИБРОШ

12. ДЖЕВДЖЕТ ДЖЕВДЖЕТ ШЕРИФ

13. САЛИХ САЛИХ БУКОВЯН

14. ФАТМЕ ШАБАН БУКОВЯН

15. СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАНОВ ОСИКОВСКИ

16. АСАН МОХАРЕМОВ ИМАМОВ

17. ДИМИТЪР ФИДОШЕВ КАМБУРОВ

18. МУСТАФА УРУЧОВ БЕКОВ

19. АДЕМ АДЕМОВ ЗЪРБАШЕВ

20. ИБРАХИМ ИБРАХИМ ГРОШАР

21. ИСА МУСТАФА САКАЛИ

22. РАМАДАН ИБРАХИМ БЯЛК

23. ЗААФЕР ИБРАИМОВ КОЙНАРОВ

24. ШУКРИ МУСТАФА МУСЛИ

25. АХМЕД ИСУФОВ ХОДЖОВ

26. ТЕФИК ТЕФИКОВ ШИКИРОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1. Владимир Кръстев Москов

2. Атанас Николов Самандов

3. Димитър Костадинов Балтаджиев

4. Иван Тодоров Геров

5. Гергана Димитрова Орманлиева

6. Георги Иванов Мишев

7. Ангел Николов Тонгов

8. Димитър Илиев Сохулов

9. Ангел Николов Поюков

10. Магдалена Георгиева Пиринска

11. Димитър Кръстев Бояджиев

12. Петър Захариев Москов

13. Петър Ангелов Янев

14. Веселин Асенов Камбуров

15. Павел Георгиев Петелов

16. Кенан Рамизов Тюмбелекчиев

17. Мария Александрова Чолакова

18. Мария Георгиева Дерменджиева

19. Елка Тодорова Пирнарева

20. Николай Костадинов Пиргов

21. Таня Иванова Мегданова

22. Росица Миленова Трендафилова

23. Андрей Тодоров Катранджиев

24. Костадин Бойков Халембаков

25. Румен Иванов Чифлигаров

26. Илияна Костадинова Гущераклиева

27. Живко Тихомиров Тарев

28. Елена Иванова Лефтерова

29. Любен Костадинов Димитров

НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

1. Адем Сайди Зърбаш

2. Исмаил Исмаил Атип

3. Муса Муса Молла

4. Рамадан Алиев Буковски

5. Анифе Мустафа Добринишка

6. Фаик Фаик Банич

7. Исмаил Мехмед Буковски

8. Шабан Исмаил Косин

ПП ГЕРБ

1. Никола Любенов Джингаров

2. Борислав Максимов Пръков

3. Ангел Стоянов Тунчев

4. Костадинка Георгиева Богданова

5. Михаил Крумов Ковачев

6. Мария Костадинова Георгиева

7. Атанас Николов Ангелов

8. Богдан Илиев Кокудев

9. Ангел Алексиев Кардашев

10. Виолина Благоева Халевачева

11. Димитър Ангелов Тюхков

12. Галя Христова Франгова

13. Димитър Добрев Попов

14. Мария Зефирова Кирова

15. Василка Аспарухова Ячкова

16. Герман Георгиев Германов

17. Симеон Николов Гърнев

18. Георги Димитров Мардов

19. Димитър Кирилов Тропчев

20. Георги Димитров Джойкев

21. Юсеин Юсеин Бялк

22. Лазар Любенов Тюлев

23. Рожен Йорданов Рушидов

24. Шабан Шабан Молла

25. Мария Николова Аратлъкова

26. Шабан Шабан Хайдар

27. Ана Георгиева Коджабашева

28. Хюсеин Али Буковски

29. Димитър Любенов Зинков

ВОЛЯ

1. Лимонка Илиева Поппетрова

2. Диана Тодорова Бойкова

За кметския наместници в битката на 27-и октомври влизат:

Баничан

  • ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА СИВРИЕВА
    ЗНС (СДС, ДБГ, ВМРО – БНД, ССД)
  • МЛАДЕН ТОШКОВ ТРОПЧЕВ
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • ГЕОРГИ КИРИЛОВ РОБЕВ
    ПП ГЕРБ

Борово

  • Петър Георгиев Калънов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • ЙОРДАН ГЕОРГИЕВ КАТРАНДЖИЕВ
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • ГЕОРГИ ИВАНОВ НАЙДЕНОВ
    ПП ГЕРБ

Брезница

  • МУСА МУСА МОЛЛА
    НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ
  • ИСА МУСТАФА САКАЛИ
    Движение за права и свободи – ДПС

Буково

  • ИСМАИЛ ИСМАИЛ АТИП
    НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ
  • ШУКРИ МУСТАФА МУСЛИ
    Движение за права и свободи – ДПС

Господинци

  • АХМЕД ИСУФОВ ХОДЖОВ
    Движение за права и свободи – ДПС

Корница

  • ИБРАХИМ ЮСУФ СЪРМАЛИ
    ПП ГЕРБ
  • РАМАДАН ИБРАХИМ БЯЛК
    Движение за права и свободи – ДПС

Лъжница

  • ЗААФЕР ИБРАИМОВ КОЙНАРОВ
    Движение за права и свободи – ДПС

Мосомище

  • ТОДОР АСЕНОВ ЛИБЯХОВСКИ
     
  • АВРАМ ИВАНОВ ПАРНАРЕВ
    ЗНС (СДС, ДБГ, ВМРО – БНД, ССД)
  • МАРИЯ ЗЕФИРОВА КИРОВА
    ПП ГЕРБ

 

КОМЕНТАРИ

3ax14:36 - 02.10.2019
адем Сърбеш не е еот правелната партия никой ниама да гласува за него
Стефан23:57 - 01.10.2019
Време е вече Мюсюлмани те от община Гоце Делчев да гласуват за собствените сикандидати в случая Адем Зърбеш. За да не подаряват гласовете си на Москов за жълти далавери.
Код за сигурност, въведете кода 3ax
loading...