Теодор Настев от КК "Дарис" със злото от Международния турнир по олимпийско карате "Белград Трофи"

Снимки: личен архив

Престижният международен турнир по олимпийско карате "Белград Трофи" даде поле за изява на каратеки от близо и далеч.

В първия ден на турнира, България участва с националния отбор - кадети, джуниори, мъже и жени, като от КК "ДАРИС" бяха включени Тодор Настев и Николай Христов.

Като Тодор спечели златен медал след 3 изиграни срещи при кадетите - 14/15г.- кат.57кг., Николай Христов остана на 5-о място при мъжете кат. 75кг.

На следващия ден при по - малките състезатели, участваха трима каратеки на клуба и спечелиха -  Александър Стефанов се класира на 1-  во място- 2005г.- 45кг., Мира Генчева - 2-ро място- 2005г. - 54кг., Васил Гавраилов спечели два медала в дисциплината ката, сребърен и бронзов медал.