Състезатели от 5 до 75-годишна възраст мериха сили в състезание по ориентиране в Кюстендил

Снимки: ТД "Осогово"

Състезатели от 5 до 75-годишна възраст мериха сили в състезание по ориентиране на Крепостната стена в лесопарк „Хисарлъка” в Кюстендил.

Домакините от клуб „Руен-92” с треньор Георги Бургов бяха представени от 10 състезатели, шест от които стартират за пръв път по трасе.

15 деца, придружени от своите родители минаха през контролните точки.

Клуб „Младост” от Благоевград за поредна година спечели състезанието „Кюстендилска пролет”.

В този старт клубът участва с 21 състезатели в различна възрастова група. Втори е клуб „Валди” /София/ и трети – „НСА-Сивен” /София/.

Петър Доганов от клуб „НСА-Сивен” /Сф/ спечели купата при мъже Елит 21, а при жените – Кристина Гоцева от „Младост” /Благоевград/.

Сдружение „Академията” награди победителите в групите с книгата „Оцеляване сред дивата природа”.