Стефани Миткова изпусна шампионската титла по самбо

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

Една точка не достигна на Стефани Миткова да спечели шампионската титла на Държавното първенство по самбо за младежи и девойки до 20 години. Кюстендилката състезателка на клуб „Велбъжд” се класира втора в категория + 80 кг.

Венислава Петрова спечели два бронзови медала от първенствата за девойки до 18 и до 20 години, съответно в категория до 78 и до 80 кг.

Бронзов медал завоюва и Георги Димитров, който участва на първенството по самбо за юноши до 18 години.

Ето и класирането на останалите състезатели от първенството по самбо за юноши и девойки до 18 г.:

Благовест Линджов - 5-то място в кат. 81 кг, Илияна Величкова - 5-то място в кат. 75 кг, Алекс Тасков - 7-мо място в кат. 87 кг, Станислав Йорданов - 7-мо място в кат. 48 кг, Денис Боянов - 9-то място в кат. +87 кг, Фиорини Алесандро - 9-то място в кат. 81 кг, Ваня Станоева - 4-то място в кат. 72 кг, Виктор Ранов - 5-то място в кат. 100 кг, Велизар Стоянов - 7-мо място в кат. 62 кг, Благовест Линджов- 9-то място в кат. 82 кг и Антонио Димитров - 9-то място в кат. 82 кг.