Старшата на „Велбъжд” в оспорван мач със „Струмска слава” 3:2

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

Юношите старша възраст на „Велбъжд” с треньор Анатоли Бачовски победиха с 3:2 „Струмска слава” /Радомир/ на ст. „Осогово”, предпоследен 12-ти кръг от първенството на зона „Струма”. Последния домакински мач премина оспорвано за кюстендилския тим. Гостите откриха резултата в 26-та мин. – 0:1, а малко след това /28 мин./ Атанас Пенков изравни -1:1. След подновяване на играта още един бърз гол в полза на „Струмска слава” – 1:2. Денислав Драганов в 44 мин. отново изравни за 2:2.

След почивката в игра влезе Виктор Анастасов, който въпреки контузията си успя да вкара победния гол за домакините в 65 мин. – 3:2. Отборът на „Струмска слава” доигра срещата в намален състав, заради червен картон.

Състав: Цветелин Крумов, Даниел Боянов, Анатоли Иванов, Жорж Георгиев, Александър Георгиев, Николай Йорданов, Веско Стойнев, Любиша Манолчов, Денислав Драганов, Атанас Пенков, Калин Стоянов и смените – Вилиян Видинов, Костадин Крумов, Дейвид Веселинов, Милен Йорданов, Мартин Митрев, Виктор Анастасов.

Главен съдия: Димитър Стоилов с асистенти Николай Спиридонов и Божидар Божилов. Дежурен делегат: Спиро Сираков.

В четвъртък /24.11./ от 14.30 ч. „Велбъжд” гостува на ОФК „Пирин” /Благоевград/, 13-ти последен кръг от първенството на зона „Струма”.

Детският тим на „Велбъжд” с треньор Георги Петров завърши есенния полусезон на 4-то място в зона „Кюстендил-Перник”, след 5 победи, 1 равен и 3 загуби.

Юношите младша възраст с треньор Димитър Димитров са 2-ри в зоната, след 7 победи и 1 загуба.