Старшата на „Велбъжд” с четвърта поредна победа в зона „Струма”

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

Юношите старша възраст на „Велбъжд” записаха четвърта поредна победа от първенството на зона „Струма”. На стадион „Осогово” възпитаниците на треньора Анатоли Бачовски се наложиха с 4:1 над „Септември” /Симитли/. Головата серия бе открита още в 8-та мин. от капитана на домакините Павел Иванов – 1:0. Симеон Дюлгерски от гостите успя да изравни резултата в 26-та мин. – 1:1. В края на полувремето Жорж Георгиев покачи на 2:0.

Автогол си отбелязаха гостите в 77-та мин., след меле пред вратата им – 3:1. Крайният резултат 4:1 оформи Анатоли Иванов в края на мача. Срещата изгледа от официалната трибуна Борис Николов, шеф на детско-юношеската школа на „Септември” /Симитли/ и бивш старши треньор на „Велбъжд” в близкото минало. Играта на двата тима наблюдава и ръководството на ФК „Велбъжд”.

Състав: Цветелин Крумов, Даниел Боянов, Жорж Георгиев, Вилиян Видинов, Борислав Стоичков, Костадин Куков, Анатоли Иванов, Атанас Пенков, Александър Димитров, Калин Стоянов, Павел Иванов-кап. и смените – Васил Христов, Кристиян Панов, Владислав Димитров, Любиша Манолчов, Денислав Драганов, Николай Йорданов.

Главен съдия: Томислав Еленков с асистенти – Николай Спиридонов и Божидар Божилов. Дежурен делегат: Спиро Сираков.
Другият кюстендилски тим „Бузлуджа” победи в оспован мач като гост „Германея” /Сапарева баня/ с 2:3, осми кръг от първенството на зона „Струма”.