Старшата на „Велбъжд” с 3:1 над „Пирин” /Гд /

снимки: Дани Асенова, infomreja.bg

Юношите старша възраст на „Велбъжд” се наложиха с 3:1 над „Пирин” /Гоце Делчев/ на ст. „Осогово”, мач от 22-рия кръг от първенството на зона „Струма”. Още в 3-та мин. Александър Димитров откри за домакините, след центриране на Виктор Анастасов – 1:0.

В 20-та мин. атака на „Пирин” доведе до изравняване на резултата – 1:1. Десетина минути по-късно, след центриране от фаул Жорж Георгиев с глава покачи на 2:1. В последната минута на мача Виктор Анастасов оформи и крайното 3:1.

Състав: Цветелин Крумов, Александър Георгиев, Жорж Георгиев, Любиша Манолчов, Даниел Боянов, Павел Иванов-кап., Атанас Пенков, Анатоли Иванов, Александър Димитров, Виктор Анастасов, Калин Стоянов и смените: Костадин Куков, Мартин Мицов, Милен Христов и Николай Йорданов.

Главен съдия: Николай Спиридонов с асистенти Влади Владимиров и Димитър Стоилов. Дежурен делегат: Огнян Пешев.

В следващия 23-ти кръг в четвъртък /03.05./ от 18.00 ч. старшата на „Велбъжд” гостуват на в Банско.