Старшата на Пирин приключи сезона с разгромна победа

снимка: infomreja.bg, архив

Футболистите на Пирин, състезаващи се в елитното първенство под 19 години, приключиха сезона с красива победа над Ботев Враца, побеждавайки ги на базата в Покровник с 4:0.

Зелените се хвърлиха в атака още в самото начало на срещата,  като само за няколко минути създадоха суматоха в отбраната на Ботев. В петата минута резултатът вече бе открит в полза на Пирин, след меле в наказателното поле на гостите.

В 29 минута красиво попадение за орлетата отбеляза Мутавджийски, който стреля  от воле и препарира вратаря на Ботев за 2:0.

През второто полувреме пиринци продължиха да доминират, като създадоха куп положения пред вратата на гостите, а на два пъти нацелиха и гредите.

Стражът на Ботев все пак капитулира още на два пъти, като зелените се разписаха в 77 и 88 минута и ознаменуваха края на сезона в първенството с красива победа.