Отборът на „Мак Доналд” спечели бронзов медал на „ката” на Държавното първенство по Олимпийско карате

Снимка: личен архив

Клуб „Мак Доналд” - Кюстендил, с треньор Диляна Владимирова бе представен от 14 състезатели на Държавното първенство по Олимпийско карате, провело се в Албена през уикенда.

Ето и класирането:

Антон Иванов спечели 1-во място в дисциплината „кумите” и 5-о място на „ката”. Георги Хаджиев игра отлично и е пръв на „кумите”. Изабел Ризова и Станислав Стойнев заеха 2-ро място на „кумите”.

Дариа Димитрова е трета на „ката”. Александър Бараклийски, Мария Хаджиева и Блговест Кирилов взеха бронзови медали на „кумите”. Стилиян Костадинов, Александър Симеонов, Алекс Йорданов и Александър Василев се класираха на 5-о място на „кумите”. Седмо място за Мирослав Ледеров на „кумите”.

Отборът на „Мак Доналд” спечели бронзовия медал на „ката”.