Спират тока за периода 13-17 август в Пиринско! Вижте графика!

Снимка: Infomreja.bg

Планирани прекъсвания на електрозахранването предвижда ЧЕЗ за периода от 13. до 17. август на територията на Благоевградска област. Ето и графика по общини:

Община Банско  

На 16.08.2018   г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Банско:   Асаница

На 16.08.2018   г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Банско:   Драма, Христо   г.Данов, Цар Симеон

Община Благоевград  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол:   293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, УПИ Iv-220,Кв.8

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Падеш:   Местност Джалеви Бахчи, Падеш

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   УПИ-Іv-195 Кв.14, Голяма Нива

На 13.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград:   Васил Левски, Имот 04279.818.47

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:   УПИ VІ-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 14.08.2018   г. /08:15 - 13:30 ч./ -  Благоевград:   Алея На Здравето, Антим I, Аргир Манасиев, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, К. И Никола Хайдукови, Местност Бачиново, Петър Стоянов, Родолюбие, Сотир Атанасов, Христо Силянов, Христо Чернопеев

На 14.08.2018   г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Айдаровско Дере, Местност Айдаровско Дере

На 14.08.2018   г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград

На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:   Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Сан Стефано, Цар Симеон

Община Гоце Делчев  

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:40 ч.; 14:20 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Калапот, Кирил И Методий, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Рила, Руен, Серес, Симеон Радев, Солун, Търговска, Търлис, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Цариброд, Царица Йоана

На 14.08.2018   г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Калапот, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Попови Ливади, Рила, Симеон Радев, Търлис, Цариброд

На 14.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк.Юг Бл.3 Вх.А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел Хіv, Кв.97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг

На 14.08.2018   г. /09:15 - 09:45 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Хаджидимово:   Ангел Кънчев

На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Преспа, Симеон Радев, Сушица

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Местност Капсии, Местност Пенковото

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото, Серес, Солун, Тодор Александров

На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 17.08.2018   г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов

Община Кресна  

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Драката:   Местност Селимица

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци:   Гладно Поле

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Микрево:   6-Ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Сливница, Общ. Кресна:   Кв.12а, УПИ VI-162, Кв.22

На 14.08.2018   г. /10:00 - 10:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Струмяни:   221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 17.08.2018   г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

Община Петрич  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./   На 17.08.2018   г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Градска, Д-Р Иван Цветков, Люле Бургас, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Нерезлъците, Оборище, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, РодоПИ, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 13.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Драва

На 13.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:   Местност Фабриката

На 13.08.2018   г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, КаПИтан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бухото, Местност Неволница, Местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, СкоПИе, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър

На 13.08.2018   г. /09:15 - 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Георги Урумов, Ильо Войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 15.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./   На 16.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ ХIIІ-3694, Кв.312, УПИ ХХ Кв.314, ХIIІ, Христо Чернопеев

На 15.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово:   Вит, Витоша,   г.Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 16.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Места, ПИрин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Шипка, Яне Сандански

На 16.08.2018   г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Гега:   Боровичко, Боровичкото

Община Разлог  

На 16.08.2018   г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски, Братя Каназиреви, Братя Кулини, Войнишка, Екзарх Йосиф, Подполковник СПИридонов, Хан Аспарух, Шейново

На 16.08.2018   г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Разлог:   Местност Църнако

Община Сандански  

На 17.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:   IV - 1539, Връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Хан Крум

На 17.08.2018   г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин

Община Сатовча  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев

На 13.08.2018   г. /11:00 - 13:30 ч./ -  Слащен:   Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Ивайло, М.Развана, Местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, РодоПИ, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

На 13.08.2018   г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Слащен:   Божур, Габер, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Йордан Йовков, Лилия, Места, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Република, Родина, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон

На 13.08.2018   г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Годешево:   509, Арсо Пандурски, Беласица, Вардар, Граничарска, Драма, Кокиче, Македония, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Одрин, Орела, Осми Март, ПИрин, РодоПИ, Розова Долина, УПИ-І, Кв.16, М. Стоп. Двор

На 14.08.2018   г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ваклиново:   124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил И Методи, Кл.Охридски, Лале, Неуточнен Адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, ПИонерска, Стефка Събчева, Страцин

На 14.08.2018   г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кочан: Пристране

На 14.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ваклиново:   Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл.Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март

На 14.08.2018   г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кочан: Младост

На 14.08.2018   г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Кочан:   015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил И Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 14.08.2018   г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Кочан:   Антон Иванов, Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, КаПИтан Петко Войвода, Младост, Неуточнен Адрес, Осма, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Тракия, Христо Смирненски, Шеста

На 14.08.2018   г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Кочан:   Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Местност Стопански Двор, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Рила, Родопи, Свилен Русев, Септемврийска, Христо Ботев

На 16.08.2018   г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бачо Киро, Бистрица, Божур, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Лилия, Людмила Живкова, Людмила Живкова, Люляк, Люляк, Места, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Рила, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 16.08.2018   г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча:   Възход, Дунав, Иглика, Коца И Георги Сачеви, ПИ-030054 М. Дренов Дол, Площада, Тодор Шопов, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката, Беглико, Местност Виро

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Свобода

На 13.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:   9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката, 000024 Местност Реката, 000024 Местност Реката, Беглико, Беглико, Беглико, Местност Виро, Местност Виро, Местност Виро

На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Свобода, Свобода, Свобода

На 16.08.2018   г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:   9-Ти Септември, 9-Ти Септември, 9-Ти Септември, Бреза, Бреза, Бреза, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Илинден, Илинден, Илинден, Ленин, Ленин, Ленин, М.Сухата Река, М.Сухата Река, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Р-Н Под Гарата, Р-Н Под Гарата, Рила, Рила, Рила, Струма, Струма, Струма, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Шипка, Шипка

Община Струмяни  

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Вракуповица

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Гореме

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Рибница

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Добри Лаки

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Клепало

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Колибите

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Кърпелево

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Седелец:   Валого

На 14.08.2018   г. /09:00 - 09:30 ч. По Искане На "ЕСО" ЕАД/ -  Цапарево:   VI-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, УПИ Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово  

На 13.08.2018   г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Копривлен:   000381, Васил Левски, Гоце Делчев, Драва, Драма, Завода, Илинден, Кокиче, Паисий Хилендарски, Свети Георги, Христо Ботев, Цар Калоян

На 17.08.2018   г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Копривлен:   Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

Община Якоруда  

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бел Камен

На 13.08.2018   г. /08:45 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Биковци

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бунцево

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Конарско

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Баница

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Рохлева

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Смолево:   038217

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Черна Места

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Юруково:   Местност Каменако

На 13.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 14.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 15.08.2018   г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /  г.Бицин/, Яворов, Якорущица

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода l9n