С престижни отличия се завърнаха състезателите на СК „Тонус“ - Кюстендил от Национален турнир по аеробика

Снимки: СК "Тонус"

С престижни отличия се завърнаха състезателите на Спортен клуб „Тонукс“ от XIX - я Национален турнир по спортна аеробика за деца, юноши и девойки, мъже и жени.

Състезанието се проведе от 7 до 9 октомври в Боровец.

Във възрастова категория 9-11 години Ивена Шопска спечели 17-то място, а в група - Алена Александрова, Божидара Здравкова, Анна-Мария Атева, Лора Георгиева и Ивена Шопска станаха четвърти.

При 12-14 годишните Виктория Георгиева зае 12-то място, а при 15-17 годишните състезателката на СК „Тонус“ – Ивана Георгиева завоюва 9-то място.

Треньори на кюстендилските състезателки са Галя Миткова и Десислава Александрова, а съдия бе Соня Александрова.