С футболна среща на ветераните от Хаджидимово и Копривлен стартираха Гергьовденските празници в Хаджидимово

Снимки: Читатели на ИНФОМРЕЖА

С футболна среща на ветераните от Хаджидимово и Копривлен бяха открити тазгодишните Гергьовденски празници на град Хаджидимово, които ще приключат с международен турнир по шах на 7-и май.

Във футболния двубой взе участие и кметът на общината Людмил Терзиев, който заради лека контузия напусна терена още в първите минути след старта на срещата, съобщиха за ИНФОМРЕЖА фенове, наблюдавали мача на стадион "Димитър Лекин" в Хаджидимово.

Първият гол за отбора на домакините отбеляза Марио Метушев от Абланица, който живее със семейството си в Гоце Делчев. Метушев се разписа с два гола, а третият във вратата на копривленци заби Красен Пингов от Огняново, който игра за отбора на Хаджидимово.

Така футболната среща между ветераните от Копривлен и Хаджидимово завърши 3:0 за домакините, с което бе даден и стартът на Гергьовденските празници на град Хаджидимово.