С едно полувреме Дани Младенов влезе в идеалния отбор на кръга

Дани Младенов, снимка: ОФК "Пирин"

Само едно полувреме бе необходимо на завърналия се след контузия Даниел Младенов, за да намери място в идеалния отбор на 29-ия кръг в Първа професионална лига.

Крилото се превърна в “златната” резерва на Милен Радуканов при домакинството на Локомотив (Горна Оряховица). Младенов се появи на почивката и след само 120 секунди си спечели дузпа, която хладнокръвно реализира.

До края на мача бе най-активният сред “орлетата” и можеше да донесе и пълен обрат. В крайна сметка попадението му се оказа достатъчно Пирин да си подпечата официално оставането в елита.

В 27-ия кръг друг футболист на Пирин Юлиян Попев намери място в 11-те на кръга. Тогава капитанът вкара гол за победата с 2:1 над Нефтохимик. От началото на първенството до сега, най- много участия от Пирин в идеалния отбори ма Станислав Костов – три пъти.

По две номинации имат Румен Сандев, Иван Цветков и Даниел Младенов.