Удостоиха с плакети парламентарни шефове в Петрич

Снимки: Община Петрич

Удостоиха с плакети парламентарни шефове след 1990 г. в Петрич.

Инициативата е на настоящия председател на Общински съвет - Петрич Георги Тренчев, и е първата в такъв формат.

Неговите предшественици бяха поканени официално да присъстват на заседанието на местния парламент, което се отличи с тържествена част. От трибуната се изказаха председателят Георги Тренчев и неговите колеги от предходни мандати – Васил Костенаров, който е един от доайените общинари, Петър Бръчков- първият след прехода местен парламентарен шеф в Петрич и Стоян Николов, който е и действащ общински съветник.

Всички бяха поздравени от кмета на общината Димитър Бръчков, който открои ролята на всеки председател при взимането на важните решения за развитието на общината. Всички бивши председатели на Общински съвет бяха удостоени с плакет на община Петрич.

По покана на председателят Георги Тренчев беше направена и обща снимка пред сградата на Община Петрич. На заседанието присъстваха също депутатът Георги Динев и заместник-областният управител Антоанета Янчева.

ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТ-ПЕТРИЧ ЗА ПЕРИОДА ОТ 1991 Г. ДО 2019 Г.

ПЕТЪР КОСТАДИНОВ БРЪЧКОВ 26.10.1991Г. - 31. 10. 1994Г. 
НИКОЛА ИЛИЕВ ХАРИЗАНОВ 01.11.1994Г. - 17.11.1995Г.
АНДОН СТОИЛОВ ДАНАИЛОВ 20.11. 1995Г. - 30.04.1997Г.
ВАСИЛ КОСТАДИНОВ КОСТЕНАРОВ 30.04.1997Г. - 20.07.2001Г.
НИКОЛА БОРИСОВ МИТРЕВ М.09.1999Г. - М.10.1999Г
КОСТАДИНКА АЛЕКСАНДРОВА ГОШЕВА 20.07.2001Г -
16.10.2001Г.
ТУФЧО ГЕОРГИЕВ САНДЪКЧИЕВ 16.10.2001 - 26.10.2003Г.
КОСТАДИН СТРАХИЛОВ ХАДЖИИВАНОВ 18.11.2003Г. - 26.10.2004Г.
ИЛИЯ ГЕОРГИЕВ ЯНКУЛОВ 15.11.2005Г. - 01.12.2006Г.
ХРИСТО МИРЧЕВ БОГДАНЦАЛИЕВ 14.12.2006Г. - 12.11.2007Г
СЛЕД КАСИРАНЕ НА ИЗБОРИТЕ 04.07.2008Г. - 17.09.2008Г.
ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ ИЧКОНОВ 12.11.2007Г - 04.07.2008Г.
АТУШКА СЪБЕВА МАРКОВА 06.11.2008Г. - 03.08.2009Г.
СТОЯН ВАСИЛЕВ НИКОЛОВ 05.08.2009Г. - 14.06.2012Г.
ДИМИТЪР КРУМОВ ТАНЕВ 14.06.2012Г. - 24.10.2013Г.
ГЕОРГИ СИМЕОНОВ ЗАРКОВ 24.10.2013Г. - 27.11.2014Г.
БЛАГОЙ АЛЕКСАНДРОВ КАЛЪПСЪЗОВ 27.11.2014Г. - 11.11.2015Г.
ГЕОРГИ ЗАПРЕВ ДИНЕВ 12.11.2015Г. - 10.04.2017Г.
ГЕОРГИ ИВАНОВ ТРЕНЧЕВ 11.04.2017Г. - действащ

 

КОМЕНТАРИ

Няма добавени коментари.

Код за сигурност, въведете кода 9kd
loading...