Руснак вкара гол за Пирин ГД

Пирин Разлог победи Пирин Гоце Делчев с 2:1 в контролна среща. За елитния Пирин играха предимно резерви и футболисти на проби.

Домакините откриха резултата в 26-ата минута чрез Борислав Шопов, но в 39-ата дошлият на проби руски футболист Дмитрий Янковлевски изравни.

След почивката домакините от Разлог можеха да излязат отново напред в резултата, но в 55-ата минута пропуснаха дузпа, а пропускът бе на Йордан Юруков.

В последните минути на мача Пирин Разлог стигна до победата с попадение на Цветан Варсанов.

Треньорът на неврокопчани Тенчо Тенев даде почивка на основните си футболисти – Петър Лазаров, Борислав Хазуров, Виктор Шишков и Албин Ходза. В игра за Пирин ГД се появи Димитър Крушовски, който преди това играеше в Банско.